Meguiars 'ın torpido temizliği ürünlerini kullanan var mı?

dellobaltino

New member
ya baktım ben de baktım ürünlere hiçbirinin üzerinde matte diye yazmayınca bilemedim.

Berkan

New member
su resmi benmi göremiyorm bitek nası cizikler örnek olarak gosterebilceginiz varmıdır

dellobaltino

New member
yazdığım mesajların birinde eklenti olarak var. valla su çizikleri halletmeme yardım edene mübarek gün dua edicem

Berkan

New member
eklentideki resmi göremedigim için sormustum yada bulamadm mesajı. ama benimde direksiyon üstündeki airbag üstüne sinirmi bozan bişey var dikkat etmedim inceliyim onu bir

dellobaltino

New member
Sagok kardesim. Arabam cincik gibi sma su cizikler cok moral bozucu. Valla isallah olumlu sonuc verir

Serkan OĞUZ

New member
Evet direk bire bir aynısı bendede var ancak aldığımda bu şekildeydi.Muhtemelen kucakta oturan çocuğun ayağının değdiğini veya bayanların kucağında taşıdığı çantayı inip binerken sürttüğünü düşünüyorum.Birkaç farklı ürün denedim nemliyken gidiyor ümitleniyorsun sonra yine ortaya çıkıyor.Yumuşak plastik ezildiği zaman dönüşü ne yazık ki olmuyor ama yinede değişik şeyler denemek lazım belki sürpriz birşeyler çıkabilir diye beklenti içindeyim.

berkan1981

New member
Dedigim gibi deri besleyici sütler var deneyin isterseniz

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

dellobaltino

New member
ya deri besleyici dünya kadar ürün var. işe yarayan bi ürünün ismini öğrenebilirsem deneyeceğim

slhyldz

New member
Arkadaşın biri Kia tekkar servisinin kuaföründe bu sorunu çözdürmüş. Muhtemelen ücrette vermemiştir. Bu sorunu yaşayanlar, servislere neden yönlenmiyorsunuz? Birde Oto king personeline danışan oldu mu? Bu işin prof ları olmuşlar artık. Mini onarımdan bile bıraksanız tertemiz yapıp verirler.

berkan1981

New member
Kartal tekkar otonun kuaför bolumunun telini alin orda bu sutun markasini ogrenin

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

serkanuludag

New member
ya deri besleyici dünya kadar ürün var. işe yarayan bi ürünün ismini öğrenebilirsem deneyeceğim
kardeşim kusura bakma dün akşam unuttum valla dalgınlıkla...

şimdi rünün resimlerini ekliyorum bunu al kullan biraz tuzlu 35 TL verdim ben he ama bakırköye yolun düşer yada gün içinde atatürk havalimanında olursan gelk bir uygularız benimkinden bakarsın hoşuna giderse alırsın maksat paran boşa gitmesin

Ekli dosyayı görüntüle 1319Ekli dosyayı görüntüle 1320

dellobaltino

New member
sagolasın kardeşim parası hiç problem değil benim sorunumu çözsün yeterki. şipariş veriyorum

dellobaltino

New member
bir de unuttum sormayı bu mat dimi. konsolu parıldatmayalım durduk yere

serkanuludag

New member
Yanliz nasil yaoacagini anlatmam lazim ... Torpidoya sikmiyorsun .... Temiz bir mik.bez al. Ona bolca sik ve sur kuruyana kadar sur dagit iyice

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi