Konsolun üzerine sürülen parlatıcının çıkartılması.

haykol

New member
Merhaba,

İşe yeni başlayan yıkamacı konsolun üzerine parlatıcı, ya da süte benzer bir madde kullanmış. :eek: Konsolun üstü ala bula olmuş, bazı yerler yağlı gibi parlıyor, bazı yerler mat gibi. Kaldı ki ben elime krem dahi sürmekten huylanan birisi olarak parlayan yerleri yağlı gibi gördükçe uyuz oluyorum. ::) O kadar yoğun birşey yok gibi aslında, sağlam bir şeyle silinirse çıkacak gibi. Ama o silmem gereken madde nedir, onu bulamadım. Aklıma yağ çözücü olarak pril yada benzeri bir bulaşık deterjanı ile silmek geldi. Ne dersiniz, sizden bir fikir almak istedim. Kurtarın beni, şimdiden teşekkürler.

rayen

Super Moderator
Vinet adlı genel temizleyiciyi kullanabilirsin. Ya da amway loc.

Sent from my GT-P3113 using Tapatalk

c@n

Super Moderator
Ya da kisaca o yikamaciya gider ve bunu cikarmasini soyleyebilirsin....;)

Sent from my Galaxy Nexus using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

Sam

New member
Ynt: Konsolun üzerine sürülen parlatıcının çıkartılması.

valla can abinin dediği gibi abi götür ve düzeltsin. ayrıca o dalga olayını giderdikten sonra arabanın içinde heryeri camsil ile sil abi sırf senin için değil herkes için söylüyorum :) bizim araçlarda herşey leke yapıyo iz bırakıyo torpido, kapı panzotları, eşikler falan ben bezi camsil ile nemlendirip siliyorum parlamıyo ama çok net bi şekilde temiz olduğu ortaya çıkıyor ve şuana kadar hiçbir zararını yada soldurmasını görmedim.

zerogravity

New member
[quote author=haykol link=topic=1400.msg1#msg1 date=1338153755]
Merhaba,

İşe yeni başlayan yıkamacı konsolun üzerine parlatıcı, ya da süte benzer bir madde kullanmış. :eek: Konsolun üstü ala bula olmuş, bazı yerler yağlı gibi parlıyor, bazı yerler mat gibi. Kaldı ki ben elime krem dahi sürmekten huylanan birisi olarak parlayan yerleri yağlı gibi gördükçe uyuz oluyorum. ::) O kadar yoğun birşey yok gibi aslında, sağlam bir şeyle silinirse çıkacak gibi. Ama o silmem gereken madde nedir, onu bulamadım. Aklıma yağ çözücü olarak pril yada benzeri bir bulaşık deterjanı ile silmek geldi. Ne dersiniz, sizden bir fikir almak istedim. Kurtarın beni, şimdiden teşekkürler.
[/quote]
Plak 2R ;) tek gecerim.

haykol

New member
Ynt: Konsolun üzerine sürülen parlatıcının çıkartılması.

[quote author=zerogravity link=topic=1400.msg38680#msg38680 date=1338265684]
Plak 2R ;) tek gecerim.
[/quote]

Erdoğan bey, bu ürün sizde varsa benim araca boya koruma yaparken uygulayabilir miyiz? Teşekkürler.