Kolçak ve Ön gözluk saklama kaplı ışıklık temini?

deadgarden

New member
arkadaslar . bu ceed in cool modellerinde kolçak ve ön ışıklıklı gözluk saklama kabı eminim herkez arıyordur. bunu temın edebileceğimiz ucuz yollu orjinal neresi olabilir.

ben sahibinden de kazalı ceedlere bakıyorum ama adamların en çok sattığı buymuş yanı abi geldiği gibi gidiyor diyolar. şuanlık beklemedeyim.
servisi arayıp daha fiyat almadım ama o kazalı çıkmacılar 2 sine 300 dediler eğer gelirse tabi.

omr_clskn

New member
Kolçak serviste 250 tl
Gözlül saklama kabı 300 tl

her ıkısıde orjınal parca

deadgarden

New member
abi 550 tl.

2006 da ro almıstık. koltukları ındırmeli kaldırmalıydı .. ceed cool lerde . koltuklarımız bile özelliksiz reno toros gibi kenarda döndure döndure yatırıyorsun neyden çalacaklarını şaşrmışlar.

Srhn

New member
soner napıcan gözlük kabını ya aldıgımdan beri bi kere kullanmadım sadece ogs için kullanıyorum cama yapıstırmadım fazla kullanmadıgım ıcın gözluk kabında saklıyorum :D zaten gözlüğüm içine girmiyor :D

omurkadir

New member
arkadaslar . bu ceed in cool modellerinde kolçak ve ön ışıklıklı gözluk saklama kabı eminim herkez arıyordur. bunu temın edebileceğimiz ucuz yollu orjinal neresi olabilir.

ben sahibinden de kazalı ceedlere bakıyorum ama adamların en çok sattığı buymuş yanı abi geldiği gibi gidiyor diyolar. şuanlık beklemedeyim.
servisi arayıp daha fiyat almadım ama o kazalı çıkmacılar 2 sine 300 dediler eğer gelirse tabi.
kol dayama [MENTION=11]amorusso[/MENTION] ercan da kaldıysa direkt al. ben 2senedir kullanıyorum öneririm.
gözlük kabı gereksiz pahalı bence.

amorusso

New member
Ynt: Kolçak ve Ön gözluk saklama kaplı ışıklık temini?

Kol dayama 100 tl, montaj 1 dakika, ilgili konu aksesuar bolmunde mevcut, bulamazsan link koyarim, stokta 1-2 adet var

GT-P6800 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

deadgarden

New member
arkadaslar benm gözum bozuk. arabanın şuan muhtelif yerlerinde 3 tane gözluğum var :D . numaralı güneş gözluğu var özel yaptırmıstım diyorum bari onu gözluk koyma kabına koysaydım. bu dediğiniz kolçak orjınalı gibimi nasıl bişey bi baksaydım yada forumu ıyıce araştırıyım bulabilecekmiyim.

Emre Akçay

New member
Bende kullanmıyorum gözlük kabını. Gözlükleri koydum bir defasında kapamaya çalıştım sığmadı gözlüğün camı da kırıldı. :)

deadgarden

New member
Bende kullanmıyorum gözlük kabını. Gözlükleri koydum bir defasında kapamaya çalıştım sığmadı gözlüğün camı da kırıldı. :)

birde şölebişey var gözluk saklama kabıyla beraber ışıklık var ikisi bir bütün. . ama cool modellerde orası bomboş saçmalık kafayı yicem saçmalık.
E kaputu açmışlar bir de aküyü çalmışlar.
Kaputu açtınız bari aküyü çalmayın.
Aküyü çalmamış olsalar hani…:)

amorusso

New member
arama fonkisyonunu kullanirsaniz forumda yeterli bilgi var kolay bulunabiliyor.

mevcut konu burada var : http://www.ceedclubtr.com/forum/aksesuar-20/ceed-pro-ceed-kol-dayama-185.html

Gerekli detaylar linkte mevcut , hem urun ve montaj resimleri, hem kullanici yorumlari mevcut, biraz zamaninda geyik yapmisiz
fakat aralarda faydali bilgiler var. Benim sattigim urun , aftermarket dedigimiz urun, yani orijinal kullanima uygun yan sanayi urunu,
zaman icerinde 50 den fazla satmisimdir, gayet kullanisli bir urun, 2008-2010 arasi bende de ceed cool paket vardi,
2 sene o aracta kullandi gayet sorunsuzdu. Montaj gayet basit 4 adet vida veya cift tarafli bant ile yapiliyor.

Orijinal diye tabir edilen urun motion ve concept paketlerinde bulunan urundur, fakat onun montaji icin orta konosolun sokulup, kesilmesi ve delinmesi lazim,
ve iscilik sonrasi hic te orijinal gibi durmuyor diye biliyorum, yaptiran bir arkadasimda vardi, bir kac ay sonra montaj yerinden sallaniyordu. Yani sonradan takilan bir malzeme oldugu icin iscilige azami olcude dikkat edilmesi lazim.

ust konsol harita lambasi ve gozluk saklama kabi icin daha once konu acmistik ama kaybolmus, sonradan takilmasi biraz zor oldugu icin,
ben dahil fazla kisi yanasmadi, kesilip bicilmesi gerek yerler var, internette rus forum sitelerinde montaj resimleri var, arayinca cikiyor,
bulmak icin fazla ugrasamam simdi , size kolay gelsin :)

Sonuc itibariyle tercih para verenin, ben olsam cikma harita okuma konsolu alir bir sekilde taktirim