kisa fara Philips H7 Tip CRYSTAL VISION

szr_trace@msn.com

New member
Marhaba kisa farlar icin bu urunu almayi dusunuyorum, bizim araca uyar mi

http://www.hepsiburada.com/philips-h7-tip-crystal-vision-ampul-seti-011296-pm-otm011296#reviews

yalcin

New member
kısalar H7 soket elbette uyar. fakat beyaz ışık istiyorsanız led lamba taktırmanızı öneririm.

szr_trace@msn.com

New member
Aslinda amacim yeterli aydinlatma saglamak, bunu yaparkende imkanim varsa beyaz veya yakin goruntu almak, sizin led lamba tazsiyeniz nedit

szr_trace@msn.com

New member
Aslinda amacim yeterli aydinlatma saglamak, bunu yaparkende imkanim varsa beyaz veya yakin goruntu almak, sizin led lamba tazsiyeniz nedir, farda herhangi bir kesme ismemi yapmak istemiyorum ve ariza lambasi yakacak veya uzun sure kullanimda araca zarar verecek bir lamba kullanmsk istemiyorum,

yalcin

New member
ledleri aliexpress üzerinden çok uygun bir fiyata aldım dikkat etmen gereken lümen değerleri, 11000 veya 16000 lümen değerlerini alırsan eğer aydınlatma konusunda şimşek etkisi alırsın, 8000 lümenlerde işini gayet görürler, türkiyede 120 tl fiyat aralığında ledlerin fiyatları ama ben kullanmadım arıza ışığı yakarmı yakmazmı bilemem, fakat ledler halojenlere göre daha az akım tükettiği için arıza ışığı yakmaz gibi geliyor. araçlarımızda kasa farkı var, ben ledleri hiçbir kesme biçme işlemi olmadan montaj yaptım biraz zor oldu ama oldu, yeni kasaların farları biraz farklı uyarmı uymazmı bakmak lazım, ledlerin soğutucuları olduğu için ebatları uzun kalabilir kapaklar kapanmayabilir ama herşeyin çaresi bulunur. yeni kasa kullanan arkadaşlar hangi ledleri kullandıklarını yazarlarsa çözüm yolu bulunabilir. kolay gelsin şimdiden.