Kia ceed Orjinal Navigasyon 2012-2015

Isabektas

New member
Merhaba arkadaşlar

Navigasyon türkiye dahil avrupa ve rusya haritaları mevcuttur. İnternette satılan çin malı cihazlarla karıştırmayın bu cihaz kia ceed modelinin 2012 den sonra çıkan araçlarının avrupada satılanlarının orjinal teybidir. bende yurt dışından getirttim.
Cihazın yanında çerçevesi ( 850 tl servise çerçeve için ödedim ) gps anteni usb soket geri kamera soketinide vereceğim bunlar cihaza sonradan ilave yaptım. menü dili ingilizce dir direksiyonunuzda konuşma butonu varsa ordan da ingilizce komutla yönlerdirme yapabilirsiniz. cihaz dvd vcd oynatmaz sadece büyük ekran navigasyon ve diğer telefon radyo usb özellikleri eski teybinizle aynıdır.

Not: Eski teybinizin bağlantı soketleri aynıdır fakat soket deki kabloların yerleri farklıdır bağlantı şemalarını da vereceğim serviste taktırabilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=49cWYuHuT3g

sahibinden ilan no: 228903335

Son düzenleme:

akrepkral86

New member
İsa bey ilan güncel mi uygun fiyata verirseniz almak istiyorum.

Isabektas

New member
işlerimden dolayı ilanımı güncelleyememiştim ilan hala aktiftir fiyattı biraz düşürdüm ilgilenen arkadaşlara yardımcı olurum.

Isabektas

New member
Fiyat en son kaç 1500-1600 civarıysa alırım
merhabalar ben arabamı sattığım zamanda aynı fiyatı yazdın bana bende sana buna ne kadar masraf yaptığımı yazdım diye hatırlıyorum.

ebay üzerinde bir aralar vardı böyle teyp fiyatı 550 dolar + kargosu + gümrük ve çerceveside yoktu ordan araştırın getirtin. benim fiyatım bu kusura bakmayım.

akrepkral86

New member
Abicim kusura bakma ama sen sıfır fiyatına ikinci el cihazı satmaya çalışıyorsun fiyatıda hiç düşürmüyorsun ben o fiyata çerçeveli yurtdışından sıfırınıda getiririm ama o kadar vermek istemiyorum sen bilirsin ben anlamadım o fiyatı kimse vermez o cihaza elinde patlar şeninde aracını sattığına göre hiçbir işine yaramaz senin bileceğin iş istiyorsan öyle yap

Isabektas

New member
Abicim kusura bakma ama sen sıfır fiyatına ikinci el cihazı satmaya çalışıyorsun fiyatıda hiç düşürmüyorsun ben o fiyata çerçeveli yurtdışından sıfırınıda getiririm ama o kadar vermek istemiyorum sen bilirsin ben anlamadım o fiyatı kimse vermez o cihaza elinde patlar şeninde aracını sattığına göre hiçbir işine yaramaz senin bileceğin iş istiyorsan öyle yap

sen o teybi sıfır olarak 2500 tl ye bile bulsan hemen al derim sana sıfır fiyatı kim dediyse bir yanlışlık vardır sor servise istersen. bence biraz araştır o zaman bana hak vereceksin. çin malı navilerle karıştırma bu cihazı. elimde de patlamaz merak etme her malın alıcısı vardır.

Kasap78

New member
İsa bey merhaba orjinal teyp için soket bağlantı şemasına ihtiyacım var. yardımcı olabilirmisiniz