Kia ceed 2013 Navigasyon Çalışmalarım ve Merak Ettikleriniz.

Kadir KURT

New member
Arkadaşlar bu arada aracımı satma kararı aldıgım için navigasyon cihazımı ayrıca isteyen olursa satabilirim.Biliyorsunuz benim navigasyon cihazımı kendim modifiye ettiğimden piyasadaki navigasyon cihazlarından cok farklı.isteyen olursa aldığım fiyata bırakmayı dusunuyorum.

akrepkral86

New member
Merakımı mazur görün ama neden satıyorsunuz Kadir bey hem de araç üzerinde Navigasyon alıp o kadar üzerinde çalıştıktan sonra ihtiyaçtan mı yoksa herhangi bir memnuniyetsizlik mi oldu araçtan

ilaksali

New member
Hocam sizin yazılımı başka cihazlara yüklemek mümkün mü ? Bir yedek aldıysanız ücreti karşılığında satabilirsiniz. Cihaza yaptığınız uygulamalar çok iyi bence

altea-007

New member
Cevap: Re: Kia ceed 2013 Navigasyon Çalışmalarım ve Merak Ettikleriniz.

kadır bey ben ızmıtte ıkamet edıyom cıhazı alabılırım telefonumu yazıyorum veya sıze ulasabılecegım bır tel verırısenız görusmek ısterım özel den msj attım

Kadir KURT

New member
Hocam sizin yazılımı başka cihazlara yüklemek mümkün mü ? Bir yedek aldıysanız ücreti karşılığında satabilirsiniz. Cihaza yaptığınız uygulamalar çok iyi bence
Tabii ki mumkun yazilimin kurulumunu SD karttan yuklene bilir duruma getirip isteyenlere verebilirim.

Kadir KURT

New member
Merakımı mazur görün ama neden satıyorsunuz Kadir bey hem de araç üzerinde Navigasyon alıp o kadar üzerinde çalıştıktan sonra ihtiyaçtan mı yoksa herhangi bir memnuniyetsizlik mi oldu araçtan
Acikcasi aracin yakiti fazla ondan satmayi dusunuyorum. Ama aracda cok iyi vazgecilmiyorda :)

bmx

New member

Kadir KURT

New member
Rusyada ceed çok yaygın Golf'ten çok ceed görebilirsiniz.
ceed club ordada var baya aktifler anladığım kadarı ile
KIA CEED club | , kia ceed, pro cee'd kia cee'd sw, kia ceed. 2012 , ceed
Birinci sayfasında navigasyon aleti android tabanlı yaklaşık çinden kargo dahil 500 usd civarı kargo hariç başka getirme yolu varsa 350-400 usd bulunabilir.
Kia Ceed Android Radio GPS DVD WiFi 3G RoadNav S150 I086
Evet gercekten Rusya da cok yaygin.
gostermis oldugunuz navigasyon 2012 model alti eski kasa içindir. Yeni kasada henuz android yoktur ben bu cihaza android yuklefim ama stabil calismadi bu yuzden eski wince ye geri döndüm. Android olsa çok daha iyi olurdu :)

akrepkral86

New member
Kadir bey aracı halen satıyorsanız ben navigasyonunu almak istiyorum kaça satarsınız en son fiyat olarak

Kuzey

New member
hocam bu cıgazdan bende var nalet olası usb den ne vıdeo nede mp3 nede kılip ızleyebıldım her turlu codek convert etme ragmen calıstıramadım hangı format ta converd elılıyor acaba yardım edermısınız

Kadir KURT

New member
hocam bu cıgazdan bende var nalet olası usb den ne vıdeo nede mp3 nede kılip ızleyebıldım her turlu codek convert etme ragmen calıstıramadım hangı format ta converd elılıyor acaba yardım edermısınız
Merhaba,
Avi, Mpeg, Mov formatlarında video izleye bilirsiniz.
MP3 olarak çalışması lazım. Eğer hala daha çalışmıyorsa cihazınızın yazılımını update ettirmenizde yarar var.

Kuzey

New member
tessekur ederım yanıtınız ıcın ben calıstırmayı basardım usb ekrandan delete yaparık sıfırladım sonra pc den yukleyerek taktım calıstı

rosicky

New member
öncelikle yorumlarınız için teşekkür ediyorum. hiç codec filan yüklemedim ama her türlü videoyu flasha attım dosya görmüyor bile. çalıştıramadım bundan dolayı video özelliğini.
bunun yanında bir türlü çözemediğim bir konu daha var. flash disk içerisinde olan müziklerim dosya dosya ayrılmış şekilde. ama bunu göremiyorum sadece bir dosyada gibi gösteriyor.
dosyalı olarak görebilme imkanımız varmıdır. birde sd kart olarak hazırlamış olduğunuz yazılımı nereden nasıl alabiliriz.
yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Kadir KURT

New member
öncelikle yorumlarınız için teşekkür ediyorum. hiç codec filan yüklemedim ama her türlü videoyu flasha attım dosya görmüyor bile. çalıştıramadım bundan dolayı video özelliğini.
bunun yanında bir türlü çözemediğim bir konu daha var. flash disk içerisinde olan müziklerim dosya dosya ayrılmış şekilde. ama bunu göremiyorum sadece bir dosyada gibi gösteriyor.
dosyalı olarak görebilme imkanımız varmıdır. birde sd kart olarak hazırlamış olduğunuz yazılımı nereden nasıl alabiliriz.
yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
Video özelliğini kullanamaman saçma olmuş cihazında yazılımsal bir sorun olabilr mi? Kontrol etmek lazım.
Özelden PM attım telden konusalım. Bende merak ettim şimdi neden açmaz diye!

ihsan692009

New member
merhb bende aynı cıhaz var internet bağlantısı nasıl oluyor

ihsan692009

New member
slm alykm kadir usta bu cihazda vın kullanırsak çalışmazmı?

Kadir KURT

New member
slm alykm kadir usta bu cihazda vın kullanırsak çalışmazmı?

Trdeki operatorlerin winnlari calistirmiyor sen yinede dene ama calismaz ben tum operatorlerininkini denemistim. Sonuc fiyasko. Cin den buna uyumlu bir win getirttim onunla ancak baglandi. Dedigim gibi net isi cok kotu bu cihazin yok deseniz daha iyidir :)