Katlanır Ayna Sinyali

Srhn

New member
Arkadaşlar bugun gidiş gelişli bir yolda karşıdan gelen süratli bi bmw arabamın sol aynasına çarptı geçti ve aynanın sinyalini çatlattı acaba bu sinyal kısmı serviste mevcutmudur yoksa komple aynayımı değiştirmem gerekir bu konuyla bilgisi olan daha önce başına gelen varmı? şansıma kırılmadı ama biraz çatladı ufak ama sinir bozucu bilgisi olan varsa paylasımlarını bekliyorum. 2012 pro ceed aynası arkadaşlar

babıesrar

New member
Geçmiş olsun serhan. Herif durmadı mı ?

Srhn

New member
yok abi durmadı serefsiz zaten benimde durmam imkansızdı yol gidiş geliş sahil yoluydu hızlıydı vurdu geçti ayna falan kapandı çok şükür kırılmadı çarpıcagına tahmın etsem kapatırdım aynaları ama bi anda oldu kucuk bı catlak ıcınde komple ayna deıstırmek ıstemıorm sadece sinyal kısmı değişirmi onu merak ediyorum

babıesrar

New member
İnşaallah en az maddi kayıpla hallolur. Allah gerekeni nesip etsin o lavuğa..

CeedTR

New member
geçmiş olsun. bende satmadan önce ceratomla böyle bir olay yaşamıştım. park halindeki bir kamyonetin yanından geçerken adam kapıyı açtı, (biraz fazla) karşıdan gelen araçta beni sıkıştırınca yanımda hanımda var, hanım çarpacan herif diye bağırdı ancak onu demesiyle benim aynanın açık kamyonet kapısı temasa geçti. sert bir şekilde ayna kapandı, Allahtan sadece ayna kısmı kırıldı onuda bir aynacıda 25-30 tl gibi bi fiyata yaptırmıştım. ancak o çarpmayla aynanın dağılmaması hayli ilginçti. sağlam yapmış kia aynayı demek.

Srhn

New member
teşekkür ederim ayna sağlamda sinyalde çatlamasa benim iyidi

geçmiş olsun bu tğr parçalar pek ayrı ulunmuyor ama hayırlısı

Srhn

New member
banada öyle geliyor bülent abi sagol bu arada en son ihtimal çıkmacılara bakıcam gibi

Emre Akçay

New member
Serhan ayna sinyali tek satılıyor. Benim ayna tarafına duvar düştüğünde sadece ayna sinyalini değiştirmişlerdi.

Srhn

New member
Ynt: Katlanır Ayna Sinyali

Serhan ayna sinyali tek satılıyor. Benim ayna tarafına duvar düştüğünde sadece ayna sinyalini değiştirmişlerdi.
tesekurler Emre fiyatini hatirliomusun peki

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Srhn

New member

Valla trafik sigortasından değişti Serhan hiç bakmadım ama zannetmiyorum pahalı bişey olsun.
Tamam emre cok sagol en azindan bulunmasi zor bisi deilmis onu ogrenmis oldum bakima goturdugumde onuda degistirirm artik

Emre Akçay

New member
Cevap: Ynt: Katlanır Ayna Sinyali

Tamam emre cok sagol en azindan bulunmasi zor bisi deilmis onu ogrenmis oldum bakima goturdugumde onuda degistirirm artik

Sen yinede sor aga. Servis bu. Belki başka araçtan söküp takmışlardır. Paspasın üstündeki tutacak kırılmış Edirne'deki servis yok diyor. İstanbul'da ki var diyor. Öyle de bi garip yani :)

Srhn

New member

Sen yinede sor aga. Servis bu. Belki başka araçtan söküp takmışlardır. Paspasın üstündeki tutacak kırılmış Edirne'deki servis yok diyor. İstanbul'da ki var diyor. Öyle de bi garip yani :)
Iyi oldu uyardigin sorayim onu bakalm var diyeceklermi