İzmirli arkadaşlar bu kıyağımı unutmayın!!!

ERGE

New member
İzmir kia yetkili bayii Özdemirlerde çalışan Songül hanım benim arkadaşımdır. Oto estetik ve korumayla alakalı siz izmirliler için süper indirimli fiyatlar istedim. Sağolsun oda pozisyonunun hakkını verdi beni kırmadı ve forum üyeleri için güzel rakamlar verdi. Detaylı iç temizlik, pasta cila boya koruma, güvenlik cam filmi, kaput filmi vs yaptırmak isteyenler özdemirlerden ulaşabilirler. Songül hanımın cep telefonuda özel mesaj yoluyla verebilirim. Site yönetimi için sakıncası yoktur umarım.

aLi

Yönetim Ekibi
Songul hanımla bizzat gorusup fiyatlar hakkinda bize bilgilendirme maili atarsa daha iyi olur.

info@ceedclubtr.com adresine detaylari mail atarsa sevinirim.

Munferit reklam,servis yonlendirmesini site adina yapmiyoruz çunku.

Serkan OĞUZ

New member
İzmir kia yetkili bayii Özdemirlerde çalışan Songül hanım benim arkadaşımdır. Oto estetik ve korumayla alakalı siz izmirliler için süper indirimli fiyatlar istedim. Sağolsun oda pozisyonunun hakkını verdi beni kırmadı ve forum üyeleri için güzel rakamlar verdi. Detaylı iç temizlik, pasta cila boya koruma, güvenlik cam filmi, kaput filmi vs yaptırmak isteyenler özdemirlerden ulaşabilirler. Songül hanımın cep telefonuda özel mesaj yoluyla verebilirim. Site yönetimi için sakıncası yoktur umarım.
İzmirde yaşayan biri olarak çok teşekkür ederim Erman;)

Detaylı temizlik ve pasta cila konusunda arkadaşımdan başka yere asla gitmem ama kaput filmi cam filmi için bu şansımı kullanmayı düşünebilirim.

ahmymn

New member
Merhabalar.
Rakamlar daha netleşmedi sanırım...

dilosen

New member
merhabalar. izmir deyim bende iletişim konusunda yardımcı olumusunuz. şimdiden teşekkürler..