Iyi kotu yorumlara aciktir --herkeze simdiden tesekkurler...

Serkan OĞUZ

New member
Maşallah kazasız belasız güzel günlerde kullanın.Siyah renk bronz jantlar ile beraber ayrı bir güzel duruyor.Olumsuz eleştiri yapmayı pek sevmiyorum herkesin zevk ve tercihi farklıdır saygı duyarım ama eleştirecek bir yanıda yok.Sadece ben olsam aracı biraz daha az indirirdim o da tümsek olsun oraya buraya sürtmemek,birazda konforu kaybetmemek için.

MuSTaNG

New member
Maşallah arabanız çok güzel olmuş bende basık ceed nasıldır merak ediyordum gayette güzel oluyomuş arabada air var galiba değil mi? Bi de farlarda beyaz ampul galiba yolu aydınlatmasından memnunmusunuz bendede beyaz ampul var yolu göremiyorumda ondan soruyorum, hoş sarılarda çok güzel aydınlatmıyo belki benim arabaya has bi durumdur..

ozguryıldızoglu

New member
Suanda 225-35-18 on lastikleri kullaniyorum 215 siparisi verdim onlere ince bi surtme oluyo 225 lerde 215 te bole bi sorun olmuyo ve araci biraz daha basabiliyorum konfor konusunda at arabasi gibi oluyo ama alistik bikere araci kaldirinca bi garip geliyo:)

ozguryıldızoglu

New member
Tesekkur ederim araci alir almaz ilk isim oldu basmak aracta nam yapim coil var air daha sonra :)farlarda sislerde 30.000 klvn mavi shield marka zenonlar var ben memlunum aracta on camdada 2 numara film

Berkan

New member
basıklık jant ve köpegine masallah kocaman :)

Serkan OĞUZ

New member
Suanda 225-35-18 on lastikleri kullaniyorum 215 siparisi verdim onlere ince bi surtme oluyo 225 lerde 215 te bole bi sorun olmuyo ve araci biraz daha basabiliyorum konfor konusunda at arabasi gibi oluyo ama alistik bikere araci kaldirinca bi garip geliyo:)
Bekarken tüm araçlarım basıktı ama şimdi aynı şeyi yapmak isterken 10 defa düşünmek zorunda kalıyorsun.Evet gerçekten konfor falan kalmıyor zıplayıp duruyorsun içerde ama görüntüsüne diyecek birşey yok:)Onunda keyfi ayrı tabii,bir zaman sonra farketmiyorsun bile.1 ebat büyük janta karşılık 2 ebat yanaktan karşılık verip tölare etmeye çalışmışsın ama ona rağmen hala sürtme yapıyorsa 215'ten başka şans kalmıyor.

ahmymn

New member
Güzel olmuş makine... Kazasız belasız günlerde kullanın

ozguryıldızoglu

New member
215 balon yapti 225 mecburen taktim depodaydi bunlar :) zip zip geziyoruz esimde alisti artik arabayi az bsy kaldirim bizim arabamiza nolmus bsy olmus diyo :D ne demis buyuklerimiz surtmesse skinti var :))

ceed61

New member
Googleye ceed yazıldığında senin araç çıksa çok satılır fotolar çok güzel çekilmiş araç çok güzel tebrikler Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin

mantaR

New member
Maşallah kazasız belasız günlerde kullanın
Çok başarılı olmuş.

deadgarden

New member
ilk foto başarılı. dikkat et zincir jantların boyasını sökmesin:)

reallaz81

New member
Arac on numara olmuş gercekten birde Proceed tamponu uydurulabilse tadından yenmez

FurkanDundarFD

New member
maşallah araç harika olmuş , benim küçük bir sorum var
ön cama flim konusunda İstanbul için bu sorum ön cama flim yaptırınca ceza yeniyor mu polisler ile aramız bozulmasın :)

MuSTaNG

New member
Anadolu yakasında isen film pek sorun olmaz ancak avrupaya sık geçerim dersen orda sıkıntı başlar her yerde polis var avrupada :eek:

Berkan

New member
maşallah araç harika olmuş , benim küçük bir sorum var
ön cama flim konusunda İstanbul için bu sorum ön cama flim yaptırınca ceza yeniyor mu polisler ile aramız bozulmasın :)
şansına bahtına kalmış artık o senin kılına denk gelirsen cevirir yazar gönderir.yada asayis cevirmesidir ilgilenmez filmlarinle ama anadolu yakası sahil yoluna dikkat etmekte fayda var affetmeyebiliyorlar

arkadasın konusuna alakasız olcak ama.. örneğide kendimden veriyim resimdeki halde(yazın saat 4-5güneşi, kararınca iceri gözükme sansı 0) 1 sene on cam dahil istanbulun heryerine gittim cevirmeyede girdim kaç kere hiç bişey olmadı, ankaradan abim geldi bir hafta sonu akaretlere gitti gittiği gün ceza yedi :D