hangi kasko şirketi

olmeca

New member
hangi kasko şirketi en ucuz ve en sorunsuzdur kia lar için cunku belli firmalar belli araclara cok guzel fiyat veriyor o bakımdan soruyorum tesekkurler

c@n

Super Moderator
Ynt: hangi kasko şirketi

Marka için değilde bayi için desek daha doğru olur.... Kasko şirketleri bayiler ile anlaşma yaptığı için her bayide başka sigorta şirketi iyidir.

burak_sefa

New member

ben aracı aldığım bayraktar oto dediginiz gibi başak sigortadan fiyat verdi cidden bana göre uçuk bir rakamdı sora tanıdık çevreden fiyatlar aldım gene başağın verdiği fiyatının altındaydı ama gene biraz pahalıydı axa,anadolu gibi firmalar aracıma göre sonra eureko sigorta forum doldurdum dönüş yaptılar aynı zamnda garanti maaş müşterisi oldugum için bir indirim oldu bayağı kapsamlıda full kasko diğer kasko şirketlerinde bide aracın değeri aldğım fiyatın altında gözüküyordu onuda tam yaptırtım diğer kasko şirketlerine görede bayağı kaliteli hızlı hizmet veriyorlarmış başkalarının görüş önerilerini aldım isterseniz detaylarını poliçeyi sizlerle paylaşırım 10 taksit artı her ay bonus veriyor sizlerede tavsiye ederim

kimmi_yim

New member

bende axa dan yaptırdım 1200 tl verdim araştırma fırsatım olmadı arabada sorun yaşamadığım için kaskoylada sorun yaşamadım o yüzden yorum yapamacağım diğer arkadaşlarda tecrübelerini yaptırdığı şirketi ve fiyatı paylaşırsa daha yararlı olacağını düşünüyorum

amorusso

New member

allianz ve yk sigorta iyidir

olmeca

New member

[quote author=burak_sefa link=topic=877.msg25212#msg25212 date=1325158653]
ben aracı aldığım bayraktar oto dediginiz gibi başak sigortadan fiyat verdi cidden bana göre uçuk bir rakamdı sora tanıdık çevreden fiyatlar aldım gene başağın verdiği fiyatının altındaydı ama gene biraz pahalıydı axa,anadolu gibi firmalar aracıma göre sonra eureko sigorta forum doldurdum dönüş yaptılar aynı zamnda garanti maaş müşterisi oldugum için bir indirim oldu bayağı kapsamlıda full kasko diğer kasko şirketlerinde bide aracın değeri aldğım fiyatın altında gözüküyordu onuda tam yaptırtım diğer kasko şirketlerine görede bayağı kaliteli hızlı hizmet veriyorlarmış başkalarının görüş önerilerini aldım isterseniz detaylarını poliçeyi sizlerle paylaşırım 10 taksit artı her ay bonus veriyor sizlerede tavsiye ederim
[/quote]

aracınızın tam modeli nedir ve nekadar oduyorsunuz aylık ve ne kadar bonus veriyor

grh53

New member

abi hasar ödemede başak dier adıyla groupama çok çok iyi. e tabi kaska şirketiyle olan ilişkileriniz, hasar frekanslarınız ve aracın ne olduğu büyük etken taşıyo kasko şirketlerinde

burak_sefa

New member

[quote author=olmeca link=topic=877.msg25232#msg25232 date=1325170732]
aracınızın tam modeli nedir ve nekadar oduyorsunuz aylık ve ne kadar bonus veriyor
[/quote]

aracımızın modeli kia ceed cool 1.6 (90) diesel 2011 ekim çıkşlı 728 tl 10 taksit ayda 72tl ödüyorum her ay 7,80 bonus veriyor buyrun poliçede aşağıda kapsamlarıyla