Hafif bir sürtme

dellobaltino

New member
Ekli dosyayı görüntüle 1672Arkadaşlar bugün Palladium avm çıkışı TEM e doğru giderken hiçbir trafik ışığı olmayan saçmasapan bir 4 yol ağzı kavşakta, karmaşa arasında tamponun sol tarafını bir tipoya hafif sürttüm. İçim cız ederek devam ettim. Sonra kontrol ettiğimde tamponda bir miktar iz olduğunu gördüm. Tampon boyasında herhangi bir çizilme soyulma yok lakin üstünde silmeyle çıkmayan bir iz var. Ya İstanbul gibi yerde bunun lafı mı olur diyeceksiniz. Lakin sinek küçük ama mide bulandırır misali canımı sıkmakta. Acaba bu durumu gidermenin bir yolu var mı. Tek aklıma gelen o bölgeye pasta cila yaptırmak ama faydası olur mu bilmiyorum. Ya da başka önerisi olan var mı. Autokinge gitmeyi düşündüm fakat oralarda bi ton sıra bekleyecek halim yok.

rayen

Super Moderator
Geçmiş olsun, plastik izi çıkmış gibi görünüyor, önce prill benzeri bir deterjanla bastırarak sil çıkmazsa az miktarda mazot ile silebilirsin. Yine çıkmazsa hafif bir pasta ile üzerinden geçilebilir. Yok tırnağa takılan bir çizik oluşmuş ise yapacak bir şey yok, doğruca autokinge gitmelisin.

Serkan OĞUZ

New member
Geçmiş olsun Mehmet Allah beterinden saklasın.Gördüğüm kadarıyla biraz pasta ile çok rahat çıkarırsın hiçbir şeyde kalmaz canavar gibi olur.

43YD620

New member
Bence de pasta ile işi halledersin benim araçta daha beteri vardi ama pasta halletti