..:: Günlük Sohbet ::..

pepe

Active member
@pepe, 10 yıldır o yolu kullanırım kamyonlar yüzünden ne kazalar gördüm. Allah korumuş cok gecmis olsun.
On camımı çatlatan da o hafriyat kamyonlarıydı...böyle bir rezillik olamaz...polisimiz de anca lüks araba çevirsin yüksek sürat sebebiyle... Sen önce bu potansiyel can düşmanlarına bir çözüm bul

anemon

New member
Simdi sıkı kontrol var kamyonlara, dikkatini çekmiştir hasdal sonrasi hepsi çevriliyor. Onceden yaris yapiyorlardi denetim falan hak getire... bedava yaşıyoruz bu ülkede

HAKAN1979

New member
Sormayın yaa,Şile yoluda aynen öyle 3.köprü muhabbetine ralli yapıyorlar,benim anladığım sanırım her sefer başına prim alıyorlarki bu yarış bundan,yada piçliğine yapıyorlar,arkalarında lüx bir araç varsa bilerek ya en soldan yada en sağdan giderek mıcırların havalara sıçramasını sağlıyorlar,bizzat şahit oldum,

Sent from my iPhone using Tapatalk

Berkan

New member
hafriyat kamyonu terörü sultangazi istoc yolu ve taya kadın yolunda görün birde evlere senlikler.bir keresinde bahsettigim yerde gidiş geliş yolda 100 - 110 civarı iki tanesinin arasında giderken onümdekini sollamaya calısıyordum ben sola zıplayana kadar arkamdaki bende once atlayıp geçti gitti hiç karsıdan arabamı geliyor gelmiyormu umrunda degil bide düsünün kac yaptıgını en son 140 lara cıkarken

blackbety

New member
hafriyat kamyonu terörü sultangazi istoc yolu ve taya kadın yolunda görün birde evlere senlikler.bir keresinde bahsettigim yerde gidiş geliş yolda 100 - 110 civarı iki tanesinin arasında giderken onümdekini sollamaya calısıyordum ben sola zıplayana kadar arkamdaki bende once atlayıp geçti gitti hiç karsıdan arabamı geliyor gelmiyormu umrunda degil bide düsünün kac yaptıgını en son 140 lara cıkarken

dedigin yolu sabah aksam gıdıp gelıyorum sımdı bıde habıblerde 3. kopru ıcın yol yapıyorlar dıkkat etmek gerekıyor

fenci

New member
Bu gun gunlerden bodykit. Otosport halil ustayla beraberiz.

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rayen

Super Moderator
Günaydın.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladık.
Nice 23 Nisanlara...

c@n

Super Moderator
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Cocuk Bayrimimiz kutlu olsun...

HAKAN1979

New member
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı, Aynı zamanda Regaip kandilimiz kutlu olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

inimicus

New member
Selamlar, bir kaç gündür girmiyordum. [MENTION=1764]pepe[/MENTION] çok geçmiş olsun Allah korumuş. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramınız, Dünya gününüz, dünya kitap gününüz kutlu olsun. Herkese hayırlı kandiller. Hepsi bir arada kutlama ;)