Güncel Akaryakıt Kampanyaları

omurkadir

New member
beyler malum ülkemizde yakıt pahalı. aylık minimum 250tl civarı yakıt da aldığımdan,cüzdanda da çeşitli banka kredi kartları olduğundan bi nevi tasarruf olarak kredi kartlarının akaryakıt kampanyalarını takip ediyorum.
bilmeyen arkadaşlar varsa örneğin güncel bi kampanya parafcard ile üye işyerlerinde 4x100tl yakıt alımına 40tl puan yüklüyor bunu da yakıt alımında kullanabiliyorsunuz.%10 tasarruf hiç yoktan iyidir. bazen daha fazla kazandıran bazen şartlar nedeniyle sinir eden kampanyalar da oluyor tabi. her neyse ben arada bu başlık altında paylaşacağım denk geldikçe.

berkural34

New member
Çok yararlı bir konu olmuş. Ben devamlı shellden alıyorum ama 100 liraya 50 kuruş veriyor. Şimdi teb total card alıp yüzde 5lik indirimden faydalanmayı planlıyorum .

omurkadir

New member
şu an parafcardda kampanya var.yalnız dikkat etmeniz gereken husus paraf üye işyeri olacak parafcard.com.tr den program ortakları kısmında total diye ilinizde aratın o istasyonlardan paraf posundan 100er tl çekilmesi gerekiyor ayrı günlerde.

"Akaryakıt Harcamalarınızı Paraf ile Anlaşmalı Total İstasyonları’nda Yapın, Toplamda 40 TL ParafPara Kazanın!
Kampanya kapsamında 01 Kasım – 15 Aralık 2013 tarihleri arasında Total İstasyonları’nda Paraf POS’undan yapılacak 100 TL ve üzeri 2. akaryakıt harcamasında 20 TL, 4. Akaryakıt harcamasında 20 TL olmak üzere toplamda 40 TL ParafPara kazanılacaktır.
Kampanyaya farklı günlerde ve tek seferde anlaşmalı Total İstasyonları’nda Paraf POS’undan yapılacak akaryakıt harcamaları dahil edilecektir.
Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan TOTAL yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3404’e SMS gönderilmesi gerekmektedir."

Serkan OĞUZ

New member
Çok yararlı bir konu olmuş. Ben devamlı shellden alıyorum ama 100 liraya 50 kuruş veriyor. Şimdi teb total card alıp yüzde 5lik indirimden faydalanmayı planlıyorum .
Çok uzunca süre Shell'in Gtl yakıtını beğendiğim için kullandım ama bu kadar az kazandıran bir firma görmedim:) Adamların cebinde akrep var sanki.Son dönemde Totalden yakıt alıyorum kime sorduysam yakıt kalitesi konusunda şu anda tartışmasız en iyisi diyorlar herhangi bir kampanyaya üye olamadım ama bilgi için teşekkürler.

omurkadir

New member
bu da bp nin kampanyası bpclubkart ve turkcell üyeliği gerekli 300e 30veriyor.

"

http://www.turkcell.com...sveris-Avantajlari.aspx

Kampanya 1 - 30 Kasım 2013 tarihleri arasında kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarında Turkcell abonelik yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan bireysel Turkcell aboneleri için geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye gönderilmesi ve gelecek katılım SMS’ine 16 haneli BP Club Card numarasının yazılarak ücretsiz olarak cevap verilmesi gereklidir. (Örnek: 5000654854692867). Sarı Kutu abonesi olmayan Turkcell'liler için program katılımı 0,40 TL (KDV ve ÖİV dahil)'dir. Katılımı onaylanan müşterilerin kampanyaya kayıt yaptırdıkları BP Club Card ile kampanyaya katılan BP Club üyesi BP istasyonlarından kampanya süresince yapacakları akaryakıt ve/veya otogaz alımları toplam tutarı 300TL’ye ulaştığında, ilgili kartlarına 30TL değerinde BP Club puan otomatik olarak yüklenecektir. Kazanılan BP Club puanlar en geç 08 Aralık 2013 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar 08 Aralık 2013 gece 23:59’da silinecektir. Kampanyadan kazanılan puanlar BP Club kurallarına göre ve sadece BP Club üyesi BP istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve/veya otogaz alımında harcanabilecek olup, puan harcamalarında bu kampanyaya ait puanlar otomatik olarak önceliklendirilecektir. Kampanyadan başarı ile kaydı alınan ve kampanya süresince toplamda 300TL’lik akaryakıt ve/veya otogaz alımı yapan ilk 75.000 kişi faydalanabilir. Cep telefonu numarası ve BP Club kartı bazında kampanyaya katılım tek seferle kısıtlıdır. Bu kampanyadan faydalananlar, kampanya süresince BP Club dahilindeki diğer kampanyalardan faydalanamazlar.Turkcell Data ve kurumsal hatları ile BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar. 300 sarı puan karşılığında alınan AVANTAJ şifresi 1 ay boyunca www.turkcell.com.tr’de Sarı Kutu altında sunulan diğer tüm alışveriş avantajlarında geçerli olacaktır. "

omurkadir

New member
75*3 e 25tl veriyor değerlendirilebilir.Maximum Kart: Maximum kampanyalar

Maximum anlaşmalı SHELL istasyonlarında 15

Kasım- 15 Aralık 2013 tarihleri arasında tek
seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve
üzeri 3. peşin akaryakıt ya da otogaz
alışverişine, yine SHELL istasyonlarında
yapacağınız akaryakıt ya da otogaz
harcamalarında kullanmak üzere 25 TL
MaxiPuan kazanın!
Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum
anlaşmalı SHELL İstasyonlarından Maximum
POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde
75 TL ve üzeri 3 peşin alışveriş yapılması
gerekmektedir.
Kampanya süresince kampanyaya katılmak
isteyen müşterilerin "SHELL" yazıp, boşluk
bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın
son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde
kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye
SMS göndermesi gerekmektedir.

c@n

Super Moderator
En güzeli TEB Total kart... Anında %5 indirim... :D

huss25

New member
aytemiz e yakın olanlar en şanslılar desene yüzde 7 bütün cumartesi ve çarşamba günleri şu an 3,99 dan aldım normal alınca 4,47 litrede tam 48 kuruş 50 litre üzerinden 25 lira tutuyor aradaki fark depo başına euro dizel alıyorum katkısız alıyorum kaktkılı yakıtların hiç bir farkını hissedemediğim için dalavere olabileceğini düşünüyorum sektördeki bir arkadaşımda demişti çok az bi katkı katılıyor etkisi yüzde bir bile olmuyor diye.

omurkadir

New member
denetleme daha az oluyor çok duyulmamış marka istasyonlarında o yüzden sıkıntı olabilir.
ben opet bp shell total po nun haricinde hiçbir yerden almıyorum.
onların da mümkün olduğunca merkezi yerlerdeki istasyonları.

huss25

New member
benim yakıt aldığım istasyonun sahipleri ve çalışanlarından tanıdıklarım var malın sağlamlığını teyit etmeseydim bende aytemize sıcak bakmazdım ama bugüne kadar en az 40 depo mal aldım zerre sıkıntı yaşamadım motorda gayet stabil çalışıyor bana söylenende tüpraştan geldiği gibi depoya dolduğu yakıtın ortalama 7 litre tüketimim var full şehir içi dışarı çıkınca direk 6,8 gibi bişeyler oluyo yani tüketimde normal ve 200 liralık depoyla 700 kilometre yapıyorum yani her açıdan arkadaşın dedikleri tarafımca teyit ediliyor bakalım bi sıkıntı olursa tek yakıt aldığım yer orası yapışırım yakalarına sonuçta risk yine onların ve bende depo başı en az 20 lira indirim alıyorum 30 depo 600 tl eder 5 sene böyle binsem 3 binlira para eder ki daha bir senelik bile olmadı bu aradaki fark yarı motor parasını çıkarıyor zaten ayrıca bii sıkıntı yoksa ki ben olmadığına inanıyorum 6 senede bi bir yıllık mazotumu beleşe getirmiş olurum :)

huss25

New member
ha bu arada sahiplerini tanıyorum derken yanlış anlamayın gerçek sahiplerinide tanıyorum ama benim bahsettiğim istasyon sahipleri yoksa ismail aytemiz ve hüseyin aytemize iş yapan akrabalarım var hiçte dürüs bi adam olmadığı ile ilgili nasıl zengin olduğu ile ilgili çok şey duydum hakkında istasyon sahiplerini tanımasam en uzak duracağım firmadır aytemiz.

omurkadir

New member
tabiki alınabilir muhatap bulabiliyorsanız sıkıntı olmaz.
ancak yine de katkılı alın bizim araçlara önerilen yakıt euro dizeldir.

huss25

New member
tabiki alınabilir muhatap bulabiliyorsanız sıkıntı olmaz.
ancak yine de katkılı alın bizim araçlara önerilen yakıt euro dizeldir.
en düşük dizel euro dizel zaten eski kırsal motorin olarak bilinen dizel artık yok benim aldığım katkısız euro dizel sizin aldığınız katkılı euro dizel yani o euro dizelin üstüne ben kendim katkı katarım karacaksam daha iyi en azından katıldığından emin olurum sizin aldığınızla o zaman aynı olur zaten sürekli katkılı kullanmakta tavsiye edilmiyor 5 depoda bir katkılı normalde saf euro dizel tavsiye ediyor benim ustam kırsalı üstüne para versende koymam depoma.

omurkadir

New member
vakıfbank worldcard opet kampanyası...

1 Ocak 2014 tarihine kadar opette 4 adet 75 tl alışverişe 2-11 Ocak arasında opette 30 tl indirim. OPET yaz kartın son 6 hanesini 6635 e gönder.

omurkadir

New member
WORLD BP 75*4 E 30TL

Kampanya Koşulları :

Kampanyaya katılan World üyesi BP akaryakıt istasyonlarından 15 Ocak 2014 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 1-10 Mart 2014 tarihleri arasında bir daha World üyesi BP istasyonlarından minimum 30 TL akaryakıt alımı yaptığında 30 TL indirim kazanacaktır.
Kampanyaya katılmak için Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonundan, BP yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 6635’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
SMS gönderimi ile kampanyaya son katılma tarihi 28 Şubat 2014’tür.
Kampanya kapsamında işlemlerin World POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
Kazanılan indirimler 18 Mart 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. 1-10 Mart 2014 tarihleri arasında World üyesi BP istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır.
Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri en fazla 30 TL indirim kazanabilir.
Worldpuan ve BusinessCard’lar ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.