Satıldı Esim icin aldığım ceed consept plus'ı satıyorum !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceronimo1978

New member
Evet arkadaşlar, 2012 aralık ayında özellikle esimin kullanması için kia topkapı eresinlerden aldığımız aracımızı, hem eşimin istanbul trafiğinin stresinden ötürü bir türlü aracı kullanamaması, hem de benim otomotik vites takıntım nedeniyle satmaya karar verdik. Nasipse yine kia ceed yada proceed manuel bakacağız. Araçla ilgili link aşağıda olup, araç kesinlikle çok temiz kullanılmış, tek bir sigara dahi içilmemiştir. Aracı sadece hafta sonları kullanıyoruz. Hafta içi ise kapalı otoparkta muhafaza ediliyor. Kazası, belası, hiç bir kusuru bulunmayan biniciye uzun yıllar sıkıntı yaratmayacağını düşündüğüm tertemiz bir araçtır. İlk proceed'imden bu yana uzun zamandır siteyi takip eden ve ilerde de takibe devam etmeye düşünen biri olarak, uygun bir fiyat yazdığımı düşünüyorum. İhtiyacı olan yada yakınlarına önerebilecek dostlara şimdiden teşekkürler.

Kia Cee'd 1.6 CRDi Concept Plus 2012 Model 53.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 149123471

babıesrar

New member
Erkan abi hayırlı satışlar. Yanlız ilanda para durumundan demişsin burada başka nedenler var.:confused: Anlamak için soruyorum. Kötü niyet yok:D

ceronimo1978

New member
Fatihcim evt bide madalyonun öteki yüzü var. Oda para meselesi. Açıkcası biraz nakite de ihtiyacım var. Çok büyük bir meblağ değil , ama kredi çekipte bankalara borçlanmak yerine, paşa paşa aracı satıp 2011-2012 kasa canavar gibi bir ceed alırım diye düşündüm. Başta konuyu da burda fazla dile getirmek istemedim ama bir şekilde izah ettim. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin diyelim. Selamlar.

akrepkral86

New member
Erkan abi aracı inş istediğin fiyata satarsın hayırlı satışlar dilerim

omurkadir

New member
erkan hayırlı satışlar inşallah istediğin rakama satarsın.

ceed61

New member
Fiyat çok makul bence 67 bine sıfır alacağıma bunu alırım inşallah istediğniz rakama satarsınız fazla esneme payı vermeyin bence fiyat uygun çünkü

ceronimo1978

New member
Ahmet Bey selamlar, iyi dilekleriniz için teşekkürler. Bu yaz nasipse Trabzona geleceğim kısmet olursa görüşürüz inşallah bende aslen Trabzon Maçkalıyım hanım sürmeneli. Üniversiteyi KTÜ makinada okudum.

ceed61

New member
Memnun oldum Erkan Bey bende Trabzonluyum Ktü eğitim fakültesi mezunuyum Trabzon a geldiğinizde görüşürüz inşallah aslında aracınızı yaza yakın bi tarihte satışa çıkarsanız hem piyasa açılır hemde bu zamlardan sonra araç fiyatları oturmuş olur ve iyi bir fiyata aracınızı satabilirsiniz umarım gönlünüzce olur her şey.

ceronimo1978

New member
Aslında kia sitesine bakıyorum da consept plus otomatik 69 liste fiyatı var. Pazarlıkla 67 gibi alınabileceğini sanıyorum. Ben 53 yazmışım arkadaşlar arıyor 48-50 arası teklifler veriyor. Açıkçası en iyisi araca bu haliyle binmek. Çünkü bu paraya bu temizlikte 2.el araç bulmak çok zor. Ayrıca cebimde yeterli para olsa bile, kesinlikle 67K verip ceed consept plus almam. Yazık günah vallaha. Biz zamanında 2009 -2010 kasa ceedlere kalite/fiyat kriterleri uygunluğu nedeniyle zevkle bindik. Fakat yeni kasaların fiyatı resmen uçmuş. Hyundai i30 bile 3-4 K daha uygun. Kia bu tutumuyla hem 0 km hem de 2.el'de rakiplerine göre zarar ediyor.

omurkadir

New member
Aslında kia sitesine bakıyorum da consept plus otomatik 69 liste fiyatı var. Pazarlıkla 67 gibi alınabileceğini sanıyorum. Ben 53 yazmışım arkadaşlar arıyor 48-50 arası teklifler veriyor. Açıkçası en iyisi araca bu haliyle binmek. Çünkü bu paraya bu temizlikte 2.el araç bulmak çok zor. Ayrıca cebimde yeterli para olsa bile, kesinlikle 67K verip ceed consept plus almam. Yazık günah vallaha. Biz zamanında 2009 -2010 kasa ceedlere kalite/fiyat kriterleri uygunluğu nedeniyle zevkle bindik. Fakat yeni kasaların fiyatı resmen uçmuş. Hyundai i30 bile 3-4 K daha uygun. Kia bu tutumuyla hem 0 km hem de 2.el'de rakiplerine göre zarar ediyor.
+1
35e ceed dizel aldık zamanında şimdi aynı arabanın yeni kasası aynı motor şanzıman 2katı fiyata.
hayatta almam fiyatlar her markada uçtu ama kiada eski f/p asla yok.
65bin arabaya vereceksem ikinci el yeni kasa bmw 116i alırım dizel otomatik ceedden çok abartı fazla yakmayacağı kesin ;);)

ayrıca ceed concept 61bintl iken leon dizel 56bintl.
kianın burnu havada...

bmx

New member
Bende 2010 ceed consept var makyajlı olanlardan arkadaşlarım kafamı yiyor sat yeni ceed al diye km çok oldu falan diyorlar.Bende inatla satmam diyorum ne gerek var.sattığım paranın üstüne sattığım kadar para ekleyip yeni ceed almaya gerek yok dedim.Sadece bir kaç özelliği fazla diye bu kadar para vermek yazık.90 bin bakımıda yaptırdım.artık gittiği yere kadar binerim ben bu arabaya.

ceronimo1978

New member
Aynen, daha öncede dediğim gibi 35-40k arasında temiz kullanılmış ceed yada proceed alıp 3-4 yıl sorunsuz binilebilir. 60k hatta 70k'lara çıkınca insan ister istemez noluyor kardeşim araba alıyoruz sonuçta o kadar para verebiliyorsam ikinci el BMW alırım demekten de kendini geri alamıyor. 70k ya 0 al 1 sene sonra 50k ya satama :) Şaka mı bu abi kerizmiyiz biz

c@n

Super Moderator
Birde 2014 fiyatlari gelsin o zaman fiyasko daha da fiyasko olacak...

ServicePASAOGLU

ceed61

New member
Kia ya haksızlık etmeyin arkadaşlar gidin diğer 50 60 bin liralık dizel araçların içine oturun bakalım ne düşüneceksiniz ne kadar ferah gelecek size.. Ben aracı alırken çok araştırdım bugün itibariyle yanlış karar vermediğimi düşünüyorum bu araç o parayı eder bence sorun devletin aldığı vergiler.

msi

Member
Hayırlı satışlar...
Aslında bende 2012 Ceed Concept Manuel 29.000 km aracımı (Beyaz) satıp OTOMATİK Concept ya da Concept Plus alsam mı diye düşünüyorum bu aralarda ama?
Bi takas olayı olsa ne kadar fiyat çıkar üstüne acaba? Ve tabi Erkan bey nasıl yaklaşır bu duruma?

ceronimo1978

New member
Samir Bey selamlar daha önce de belirttiğim gibi aracı sattıktan sonra yeni araç için35-40 K arası bir bütçe ayırdım. Sahibinden.com'da 54K istediğimi belirttim. Dolayısıyla hesap ortada. Sizin araç yeni kasaysa sanırım bu fiyat aralığı size uymuyor..
Hayırlı satışlar...
Aslında bende 2012 Ceed Concept Manuel 29.000 km aracımı (Beyaz) satıp OTOMATİK Concept ya da Concept Plus alsam mı diye düşünüyorum bu aralarda ama?
Bi takas olayı olsa ne kadar fiyat çıkar üstüne acaba? Ve tabi Erkan bey nasıl yaklaşır bu duruma?

msi

Member
Merhaba Erkan abi,
evet maalesef uymuyor. Sağlık olsun Kia'nın değerini anlayan birine gider aracınız inş.

ceronimo1978

New member
Arkadaslar araci satmaktan vazgectik. Bu arada piyasanin ne kadar olucu doldugunuda gormus oldum. Komik teklifler sacma sapan sorular. Yani resmen almak icin degil araci tanimak icin kullanilan bir site olmus meshur sahibinden.com adli site. Selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...