En son hangi filmi izlediniz.

maximous

New member
Brad Pitt in hem yapımcılığını hem de başrolünü üstlendiği Dünya Savaşı filmine gittik ve süper bir filmdi. Her anı heyecanlıydı. Tavsiye ederim..

CeedTR

New member
dünya savaşı Z yi bu akşam izledim. fena bi film değildi, sanırım 10 /6,25 veririm. 6 buçuk çok olur, 6 da az olur.

ERGIN

New member
Evrim (Trancendence), kötü değildi ancak çok başarılıydıda diyemem. 6/10

slhyldz

New member
Kaçış (sylvester stallone - arnold schwarzenegger ) in son filmi. Fena değildi. 7/10

43YD620

New member
Yaşa Öl Tekrar et (Live, Die, Repeat) aksiyon severler için müthiş bir film :cool:

Berkan

New member
Dün The Wolf Of Wall Street'i seyrettim Di Caprio filmi 3 saat civari sürüyr ama çok keyifli izlemeyen varsa tavsiye ederim izleyin. 8.3 puan almış filmdir buarada imbd'den

http://www.imdb.com/title/tt0993846/

yalcin

New member
göne girl-kayıp kız henüz bitiremedim epey uzun çıktı film ama bence gayet başarılı ben aflek, kurgu-senaryo ve akış son derece keyif veriyor izleyiciyi yormadan sürükleyici bir şekilde devam etti, kadının yaptıkları insanın kanını donduruyor erkek tarafı kazma derken kız tarafı ne sinsi çıktı öyle yahu:)) ailecek(+18) izlenebilecek filmler arasında tavsiye ederim.

yalcin

New member
ahha unutmadan cehennem melekleri 3 ü nihayet izleyebildim, başta biraz sıkıcı gelsede ortalardan sonra toparlıyor çakma meleklerim benim..kadro bence 2de daha aktifti jetli bir vardı iki yoktu karakter odaklı değil film zaten bunun farkındayım yoksa karaktere dayalı olsaydı senaryo film 3-4 saat sürebilirdi..mel gibson bence en başarılı idi bu kez..

Serkan OĞUZ

New member
Zevkler her zaman farklı olduğu için pek film tavsiyesinde bulunup insanların vaktini almak istemem ancak hafta sonu arkadaş tavsiyesi ile Old boy diye bir film izledik.Belki birçok arkadaş izlemiştir, çok eski bir senaryo Kore yapımı:) Araçlarımız Kore diye bu filmi tavsiye etmiyorum tamamen tesadüf:) 2013 yılında Amerikalılar tekrar kendi versiyonları ile tekrar çekmişler.Psikopat bir senaryo ve başta biraz sıradan ilerleyen ancak sonradan hareketlenen ve sonu ile izlediğinize değdi dedirtecek bir film. Ancak bana göre konusu sebebiyle ailece izlenecek bir film değil.1-2 tane açık denilebilecek sahnesi ve birkaç kanlı sahnesi bulunmakta.

yalcin

New member
en son değil ama epey bir eski olsada benim için anlam ve önemi paha biçilemez men of honor- onur bi adam filmi senaryosu ve muhteşem oyuncu kadrosu ile müthiş bir yapıt. bir köylü çocuğun hayatta dimdik ayakta kalış hikayesi öyleki ideali ve onuru pahasına herşeyi yapıyor...
zaten bizi biz yapan tek neyimiz var; onur... fakat üzülerek söylüyorum günümüzde onurlu, şerefli ve saygılı kim kaldı, selam vermeye çekinir olduk...
Onurlu Bir Adam..izleyin pişman olmazsınız!. 8/10

khan

Member
Son izlediğim değil ama tavsiye edebileceğim bir film La Migliore Offerta (The Best Offer) imdb puanı 7,8/10

anemon

New member
Kara Şahin Düştü, belki 6 bilemdim 7 defa izledim senaryosu görsellliği ve inanılmaz derece ki gerçekliği ile izleyicisini doyuran bir film..

ErkanKASIM

New member
Mahsun kırmızıgül- MUCİZE

10 numara :) film olmuş

Gülmek ve ağlamak Garantii

43YD620

New member
Aynen katılıyorum MUCİZE harikaydı

slhyldz

New member
Ejderhanı nasıl eğitirsin 2 :D Çocuklar olunca bütün animasyonlar izleniyor.

Film olarak en son Sürgün ineği izledim. Oda biraz enteresan geldiğinden, yoksa bizim Türkler dizi ayarında film yapıyorlar.
Yabancı olarakta X men Geçmiş günler gelecek, kaçış planı ...

yalcin

New member
x-men serisi(7/10) muhteşem, kaçış planı(6/10) ise yaşlı kurtlar iş başında