Dikiz Aynası

alicanım

Member
İç dikiz aynası çok önemlidir.Bizim ülkemizde bir çok sürücü diğer sürücüyü düşünmeden geceleri arkadan uzun farlarını yakarak kaza yapmanıza neden olurlar.Bu nedenle kendiliğinden kararan iç dikiz aynası varmış.Bu ayna nerede satılır?Bunu kullanan arkadaşlar var mı?Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirlerse memnun olurum.

leonine25

Active member
2008 ceratomdan beri kullanıyorum.harika birşey.farkinida uzun sure kullandıktan sonra kendiliğinden kararmayan bir aynaya sahip araçla gece yola çıktığınızda gördüğünüz rahatsızlıktan daha iyi anlarsiniz

mehilay

New member
Evet... katılıyorum... ben de ilk defa 2005 Cerato'mda gördüm bu kararan aynayı, süpermiş dedim... şimdi Ceed'de arıyorum... piyasada çok... sonradan elde edilebilecek bişey, pahalı da sayılmaz bence faydası için değer... "google emmi" ye bi sorun derim...

alicanım

Member
Evet... katılıyorum... ben de ilk defa 2005 Cerato'mda gördüm bu kararan aynayı, süpermiş dedim... şimdi Ceed'de arıyorum... piyasada çok... sonradan elde edilebilecek bişey, pahalı da sayılmaz bence faydası için değer... "google emmi" ye bi sorun derim...
Google baktım.Orada verilen aynalarda otomobil markalarının model isimleri vardı.Kia ismini görmedim.Acaba diğer isim olarak verilen aynaları alsak uyar mı?