Cmax uygulamamız

zerogravity

New member
Dün aksam arabayı temizliyordum telefon çalmaya başladı. Arayan Ercan:)) kısa bı sohbet sonrası -yahu benim cmaxi ne zaman yapicaz dedi- dedim gel evin önünde yapayım:)) nitekim geldi de:):)

Ercan bir geldi pir geldi , anam anam araba leeesssss:)):)):)) canım siyah araba olmuş bembeyaz , leke , recine , kılcal çizikler , rotusluk çizikler , kimyasal beyazlıklar , boya mat ...

Kolları Sivadim , Almanya'dan gelen urunulerimi çıkartıp önce pedle giriştim , sonuc tatmin edici olmayınca koyun yünü pedi takip bı atış yaptım , baktım iyi geldi :) hem çizikleri aldım hem
Kimyasalları sildim hemde müthiş parlaklık elde ettim. Ürünü yedirirken ve sonlandirirken bayağı zorlanmamda hare bıraktırmayacak sekilde finishde yapmış oldum.

Ercan geldiginde hemen başladığımdan ve hava karardigindan tüm aracı gösteren foto ne yazikki çekmedim.

Gelelim gelişmelere ;

Hava karardı bende modifiye 500w projektoru çaktım :))

amorusso

New member
Ynt: Cmax uygulamamız

Once kocaman bir "eline saglik diyorum ! ". Kisa surede organize olup cuma aksami trafiginde Mecidiyekoy'e gelebilmek ayri bir mucizeydi zaten :) Gunduz resimleriini de ekliyorum, araba fena yaniyor :)

Masaallah diyelim.

Tekrar tesekkur ederim, eski hali cok kotuymus be yaaaa :)

Siddetle tavsiye ediyorum, ben bir isi bu kadar severek yapan, yorgunluktan bitmis olmasina ragmen ,
araba ile ugrasmaya devam eden bir adam gormedim :) bir ara utandim kendimden ben bu kadar
ozen gostermiyorum arabaya diye...:)

Bu ara, aksam karanlikta plastik kisimlardaki polish izlerini silmemisiz olsun oda nazarlik artik ...:p

omurkadir

New member
Guzel oldu guzel.eline emegine saglik abi.
Artik daha ozenli kullan ercan.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

zerogravity

New member
Ercan GULE GULE kirlet kardesim , arada da bak artık arabaya:)):))

O polish izlerini beyaz silgiyle(faber vb okulda kullandığımızdan) silersen gidecektir;)

Zafer P

New member
Ynt: Cmax uygulamamız

Brovo Erdoğan. Eline Sağlık.
Ercan Maşallah. Çok güzel olmuş ...