Cee'd GT Jant+Lastik Fiyatı.

Serty86

New member
Merhabalar,
Merak edenler vardır diye yazayım dedim. Cee'd GT jant ve lastik toplam 4000tl(lastikler michelin ama modeline dikkat etmedim.).4 jant 2500tl. Fiyat servisten alınmadır.Tşkler.

Berkan

New member
valla ucuzmuş 18 jant için konuya girerken en az 7-8bin fiyat vardır diye düşünüyodum. lastiğin dısardan alınması fiyatı baya etkiler

akrepkral86

New member
Fiyat iyiymiş servislerde ellerinde var mı acaba gt jantı yoksa sipariş üzerinemi getirtiyorlar

Serkan OĞUZ

New member
Yanlış anlaşılmasın ancak fiyat iyi gibi gözüksede bence fazla bir fiyat.Tamam orjinal jant kalitesi belki tartışılmaz ancak jant lastik almak yerine sadece jantı alıp lastiği kendinizin alması çok daha mantıklı.Kaldı ki sadece jant için çekecekleri fiyat yinede tuzlu olacaktır.Çok beğenmeme rağmen param dahi olsa o rakamları asla vermem hele ki servise hiç vermem:)

ibrakbulut

New member
Araştırma ve bilgilendirme için teşekkürler. Dışarıdan alacağımız lastiğin fiyatı en az 400 TL (225-45-18) olarak baktığımızda. 2400 TL jant oluyor ve fiyat pahalı . 2000 TL olsa dahi pahalı ama orjinal ve servis araya girdiğinden bu fiyat çıkıyor. Bir de unutmamak gerekiyor ki, Yaz Kış aynı jantı kullanmam diyenler olursa sensör almak isterlerse fiyatı 1 sensör için 180 TL'dir.
Sipariş verilir mi? Parası olan buyursun :)

Saygılar

akrepkral86

New member
Tabiiki serviste daha fazla fiyat çekiyorlar ama kendin dışardan bulamazsın bu jantı orjinal olduğundan zaten lastiği bende dışardan temin ederim ama jant için yine el mahkum servislere

Serkan OĞUZ

New member
Dediğim gibi jantın çok çok güzel bir deseni var ve kaliteli,çokta beğeniyorum.Ancak o fiyatların altına alınacak çooook daha güzel jant seçenekleride bulunmakta.Bu konuda biraz daha sabredip çok güzel ve iddialı bir jant yakalayacağım:)

Isabektas

New member
Merhaba bana gt jant hediye geldi michelin lastikte dışardan aldım 1400 tl ye yol tutuştu yol sesi fren mesafesinde ciddi kazanım var. Bende orjinal takıntısı olduğundan bunlara yöneldim. Şunuda söylemekte fayda var gt Türkiye'ye ilk geldiğinde jantının tanesi 1100 tl idi su ande passatın orjinal 17" jantının fiyatı 1350 tl sizce replika 1000 ile 1500 tl oda bijon aralığı bizim araçlarda güzel jant bulmayı biraz engelleyecek jantının bulmakmı yoksa 2500 tl orjinale verip rahat rahat binmemi. Birde söyle birşey söylemekte fayda var Allah kimsenin başına vermesin kaza yaptınız 1 janta bişey oldu siz o replikayı tek olarak bulma şansınız mı daha yüksek orijinalimi. Çok uzun oldu özür dilerim.

michelin lastikte ülkelere göre fiyat değişiyormuş. Alttakide benim üzerinde çalışmaya devam ettiğim ceed gt.

http://www.ceedclubtr.com/forum/yeni-kia-ceed-2012-57/red-ceed-gt-buda-benim-arabam-3187/sayfa2.html

ibrakbulut

New member
İsa bey sizin dediğiniz gibi yapmak için orjinal takıntımız olması gerekiyor ki takıntı maddiyatla ilgili değildir. Çünkü takıntınız varsa para biriktirdikçe orjinal alırsınız. Araştırmalar sürüyor orjinal jantı daha uygun fiyata getirtmek için. Size gürcistan yakın, bize bulgaristan irtibata geçiyorum hepsiyle :)

Isabektas

New member
İsa bey sizin dediğiniz gibi yapmak için orjinal takıntımız olması gerekiyor ki takıntı maddiyatla ilgili değildir. Çünkü takıntınız varsa para biriktirdikçe orjinal alırsınız. Araştırmalar sürüyor orjinal jantı daha uygun fiyata getirtmek için. Size gürcistan yakın, bize bulgaristan irtibata geçiyorum hepsiyle :)
gürcistanda çok araştırmadım ama 3 4 defa gittim orda kia bayisi bizim buranın ikinci el oto galerisi gibi bütün markaları satıyor bayileri kia nın eski araçlarını parçalarını bulmak daha kolay malum onlar benim ceed e verdiği parayla orda X6 biniyor.

yut dışında tanıdığınız varsa belki daha ucuz alırsınız jantları. ben almanyaya orijinal navi sordum 6000 Euro gibi uçuk bir rakam veriler. koltuk ısıtma düğmeleri yurt dışındaki fiyatı neyşe burdaki fiyatı ile aynı. ikinci el baktım onuda bulaadım.

By_Cesar

Active member
O sadece janta vereceğin para ile 4 replika jant 4 tane de performans lastiği alırsın cin gibi :D:cool:

c@n

Super Moderator
Servis fiyati olarak 2500 tl 18 jant icin bence uygun bir fiyat...

TeamPASAOGLU

Berkan

New member
800 tl gibi birşey galiba tanesi tam emin olmamakla birlikte

omurkadir

New member
şekli fiyatı süper de 18jantla tr yollarında nasıl gezilir yahu?