Camlara Film Konusunda Yardım

43YD620

New member
Arkadaşlar herkese merhaba. Ceed imin yan camlarına film yaptırmak istiyorum fakat ön yan camların film yapılması trafik tarafından serbest mi bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

By_Cesar

Active member
Ben aracı alırken bayiye yaptırdım 1 numara cam filmi. eski aracımda da vardı hıcbır sorun yaşamadım sadece muayenede hafif kusur olarak geçiyor onun dışında cins bir görevliye denk gelmediğin sürece sorun yaşayacağnı sanmıyorum

zeg

New member
bu hafta ön camlara 1 arkaya 2 numara yapacagım.çok koyu yapmadıgın sürece sakıncası olacagını sanmıyorum

benim yanlarda ve arkada 1 numara var geçen muayeneye girdim hiçbir sorun teşkıl etmedi.

By_Cesar

Active member
bu hafta ön camlara 1 arkaya 2 numara yapacagım.çok koyu yapmadıgın sürece sakıncası olacagını sanmıyorum
Arkalara 2 numara önermem gece geri geri park ederken karanlık ortamlarda ve karlı ve yağmurlu bahar ve kış mevsiminde görüşünüzü oldukça düşürür buda size sıkıntı yaratır. 1 numara ideali bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Snaan

New member
ön cama şeffaf film yaptırdı abim. onda bile polis çevirdi. diğer camlarda ise 2 numaraya kadar sorun olmuyor. muayenede de hiçbirşey yazmıyordu benimkinde. ama muayene olayı adamına göre değişiyor olabilir.

zeg

New member
cam filmini 3m marka yaptıracagım.2 numara gercekten cok mu koyu olur sıkıntı yaşarmıyım. arka camlara 2 ön yan camlara 1 numara yaptırmayı düşünüyorum

By_Cesar

Active member
Tüm camlar koyu olacağı için yagmurlu ve gece koşullarında görüşünüz çok düşecektir.. Görünüş olarak evet güzel oluyor ama geri manevralarda,park ederken aracı vb durumlarda sorun çıkartır size.. Ben benzer sorunları geçmişte yaşadıgım için şimdikimaracıma 1 numara cam filmi yaptırdım. Seçim senin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi