Bu ne yaa..+18 Kianın sitesi anasayfa..

argovolkan

New member
Biraz önce kardeşimle kia fiyatlarına bakalım diye siteye girelim dedik..Karşımıza bu ekran geldi..Önce bi afalladık, browser tam ekran olmadıgı için böyle birşeyle karşılaşmışız.Tam ekran yapınca sıkıntı olmadıgını anladık ama ilk etapta ne oluyo dedik birden..:)

Not: Foruma resim ekleyemiyorum ben.Ekleyecek yer bulamıyorum daha doğrusu..

rayen

Super Moderator
Volkan aşağıdaki foto'da gösterilen yolu izle. :)
Resim ekle'ye tıkla, url'deni seç, dosya url yolunu boşluğa yapıştır, dosyayı bu siteye yüklenin yanındaki tıkı kaldır. Olay bitti.

rayen

Super Moderator
Konuyla ilgili olarak da, acaba Çelik Motor, bu fiyatlarla araç alanlara satır arasında mesaj mı veriyor? :D

rayen

Super Moderator
Anladım o zaman şöyle yapıyorsun.<br>1- Üye kontrol paneline giriyorsun<br>2- Sol taraftaki genel ayarlara tıklıyorsun<br>3- Sağ tarafta diğer ayarları buluyorsun<br>4- Gelişmiş Arayüz - Tam WYSIWYG Editörünü seçip<br>5- Alttaki değişiklikleri kayıt et'e tıklıyorsun.<br>Ve işlem tamam.

argovolkan

New member
Anladım o zaman şöyle yapıyorsun.<br>1- Üye kontrol paneline giriyorsun<br>2- Sol taraftaki genel ayarlara tıklıyorsun<br>3- Sağ tarafta diğer ayarları buluyorsun<br>4- Gelişmiş Arayüz - Tam WYSIWYG Editörünü seçip<br>5- Alttaki değişiklikleri kayıt et'e tıklıyorsun.<br>Ve işlem tamam.
<br>
Abi saol...Bide bilgisayarcı olcaz.:)

rayen

Super Moderator
Eyvallah.
Kendini harcama, bilgisayarcı her haltı bilen demek değildir. Donanımı bil, temel programları bil, gerisi hikaye. :D

deadgarden

New member
:D:D:D: tama olarak nedemeye çalışmışlar anlıyamasamda. anlaşılan ortada :d