Bu da benim düldül

Dogus

Member

1.6 Mpi AT Comfort+

Rusya ve Kazakistan daki donanımlar Türkiye den biraz farklı. Viraj far desteği, koltuk ısıtmalar, direksiyon ısıtma, cruise kontrol, sis farı ile bütünleşik gündüz farı, bluetooth destekli ses sistemi vs... Ayrıca üzerinde kumandadan çalıştırma mevcut.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

slhyldz

New member
Aracınız hayırlı olsun. Benzinli ile Dizel donanım kıyaslaması nasıl. Aracınız concept plus lamı aynı yoksa premıum ilemi? Ne fark var

Berkan

New member
Güle güle kullanın. İçi nasıl acaba aracın piano black parcalar falan mevcutmu

Aracınız hayırlı olsun. Benzinli ile Dizel donanım kıyaslaması nasıl. Aracınız concept plus lamı aynı yoksa premıum ilemi? Ne fark var
yurt dişinda daha degişik isimler olması lazım. 16 jant olup ledli far olması gibi yada yukardaki aracın krom parca cam sis vs. cevresi olmamasına ragmen bir ton farklılıgı olması gibi

ingiltere listesi bu mesela 9 farklı donanım var :)

Kia cee'd Interior Specification & Features | Kia Motors UK

Dogus

Member
Benzinli ile dizel karşılaştırmasını yapamıcam çünkü Kazakistan da dizeli satılmıyor. Kış burda sert geçer -30 -40 lar havada uçuşur. Zaten benzin 0.5$

Dogus

Member
Güle güle kullanın. İçi nasıl acaba aracın piano black parcalar falan mevcutmu

yurt dişinda daha degişik isimler olması lazım. 16 jant olup ledli far olması gibi yada yukardaki aracın krom parca cam sis vs. cevresi olmamasına ragmen bir ton farklılıgı olması gibi

ingiltere listesi bu mesela 9 farklı donanım var :)

Kia cee'd Interior Specification & Features | Kia Motors UK
Teşekkürler piano black yok göğüs kısmında ama zaten zor bişeyde değil ilerleyen aşamada ben yaparım.
Burda paketler base, comfort, luxe , prestige, premium ve premium+ şeklinde 2015 lerde. 1.4 benzinlilerle burda da 9 paket var.

Benim için önemli olan tüm donanım var diyebilirim esp hariç. Buranın kışı sert direksiyon ısıtma ve koltuk ısıtma mevcut, viraj aydınlatma var. Deri burada hiç iyi değil çünkü kışın soğuk fena. Gereksiz olan bi ton donanıma gerek yok soğukta fazla elektronik iyi değil. Benim bundan önceki arabam 2.0 tsi B6 passat tı. İsteyebileceğin tüm donanımlar vardı. Ama gel gör ki ufak tefek bi ton sıkıntı artık bezdirdi. Hanımında kullanabilmesi için Ceed aldım. Konfor ve performans olarak Passat ta grri kaldığı aşikar ama kullanım rahatlığı olarak çok memnunum. Passat kadar rahat , hatta görüş açısı ve aynalar bakımından Passat tan daha iyi.

Son düzenleme:

slhyldz

New member
:) Ben yurtdışı olduğunu farketmeden yorum yazdım.