bide bu eksikti bela bi bırakmadı

aLi

Yönetim Ekibi
Mert gecmis olsun, neresi burasi? Cennet mi?

Gear

New member
Teşekkurler şimdi servise bıraktım arabayı on tampon sag sis farı sol on far ayakları kırıldı kaput yerınden kaydı o duzeltılcek sag sol çamurluklar uçları yamuldu onlar duzeltilcek bakalım ne kadar hasar gözükücek ordakı kaportacı 3-4 bini geçmez dedi ama hayırlısı

akrepkral86

New member
Geçmiş olsun kardeşim araçta gördüğüm kadarıyla fazla bir hasar yok boşver kafana takma olur böyle şeyler Allah daha büyük kaza vermesin

Gear

New member
Olmuyor valla işyerindeyim ama kafam arabada valla neyse yapacak birsey yok olan oldu cana gelcegine mala gelsin diyip geçicem mecbur

unalks

New member
çok geçmiş olsun.. dün sapanca dönüşü olmayacak yerde benimde cama taş sekti malesef şimdi onunla uğraşıyorum.. :(

pepe

Active member
çok geçmiş olsun.. dün sapanca dönüşü olmayacak yerde benimde cama taş sekti malesef şimdi onunla uğraşıyorum.. :(
Çatladı mı camın? Aynı durum benim başıma geldi 3-4 ay önce...Eğer çatlak çok büyük değilse hiç elletme gittiği yere kadar öyle kullan...
[MENTION=1719]Gear[/MENTION] geçmiş olsun çok...cana birşey olmasın

unalks

New member
[MENTION=1764]pepe[/MENTION] kaska sende 1 değiştirme hakkı veriyormuş değiştirmiyim mi dersin ? 1 tl kadar bir çatlak büyür diye korkuyorum açıkcası sanayide çizdirmekte geldi aklıma :confused:

sallami

Member
Geçmiş olsun, cana bir şey olmasın.

Berkan

New member
geçmiş olsun çok

dünde ben bir hayvan vito en soldan sagdaki donuse donmeye calısırken üstüme cıkıyordu diye kornaya asıldım osırada tabi camdan küfürlesirken bagrısırken yolu molu dönüşü unutmusm kaldırma cıktım indim.:mad: allahtan rampa gibi olan egimli kaldırımdıda sadece jant cizildi oyle kurtardım.yoksa düzmdüz klasik kaldırım olsa sag lastigi aksı tamponu bırakırdım orda

Gear

New member
Hepimize geçmiş olsun o zaman allah kazadan beladan korusun hepimizi

43YD620

New member
geçmiş olsun Allah beterinden korusun

Srhn

New member
geçmiş olsun allah beterinden korusun

Palermo75

New member
gecmıs olsun arkadaslar,
üç kuruşluk insanlarla muhattap olmayın hepınızın arkada sevdıklerı var kac kez gozumle sahıt oldum vursan yarısı boşa gıdecek adamlar trafıkte silah cekıyorlar.
Aman diyeyim bırakın gitsinler trafıkte her cinsten hayvan mevcut hepsini ehlileştirmeniz mumkun değil.
Bende bir kaç kez ehlileştirme çalışması yaptım hatta en sonuncusunda bir tanesini kendi arabasının içinde dövdüm ama sonu yok kendi arabanızda eşiniz feryat eder cocuklarınız ağlar gerek yok bırakın allahından bul deyin geçin gidin.

Kazasız belasız seyirler,