Araç lastik problemi

anemon

New member
1 ay once arabama Continental contact sport 5 lastik aldim, tum testlerde en cok tercih edilen markalari geride bırakan bir model. Sikayetime gelince direksiyonu örnek 40-50 km hızla aniden sag veya sol yaptığımda aracin arkasi tepkiyi cok gec veriyor bayila bayila döner gibi yuksek hızda sanki arac yola tutunmuyormus hissi veriyor. Conti merkezle görüşüp sikayetimi bildirdim bir satıcıya yönlendirdiler vs. Yapilan kullanim testlerine göre herhangibir sorun yok benim sikayetimin aksine herşey cok iyiymiş. 45 yanak daha once kullanmadigim için bana oyle gelebileceğini soyledi test eden kisi. Ceedclub ailesinde boyle bir sorun yasayan veya bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaşlarin yardımı nı rica ediyorum.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anemon

New member
yokmu yorum yapacak kimse :)

Burak

New member
Bu gibi problemler genelde eski alışkanlıklardan olabiliyor eski boyu yanak vs gibi alıskanlılar size farklı gelebiliyor bunun yanı sıra lastik basıncı olsun bozuk rot yol tipi eğimi gibi farklılıklar sunabiliyor conti genelde kaymak gibi yolda test yapıyor :) ama ben böyle bir problemin olabiliceğini düşünmüyorum
Saygılar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

anemon

New member
Teşekkürler umarim kendi kurumtumdur :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi