Apple'cılar buraya keyifle izlemeler:)

J

Josefsalvatini

Guest
Apple'cılar buraya keyifle izlemeler:)

Gayet başarılı bir çalışma elbetteki plastik camdan. Daha dayanıklı olacaktır ve ağırlık olarak daha hafif olacaktır

Ama daha Degerli olan herzaman daha narindir unutmayın :)

Tam 13 aydır İphone 4 kullanıyorum yaklaşık 3.5 yıldır İphone kullanıyorum yüzlerce kez telefonlarım düştü ve hiç birsey olmadı 4 şe bumber kullanıyorum sorunsuz diğerlerinde sıkılın kılıf kullandım sorunsuz.

İphone a rakip telefon anlamında çıkar ama iOS anlamında daha çok ama çok yol var İcs 4.0 yeni özellikleri iOS 3 le eşdeğer malesef benim için İcs4.0 hayal kırıklığı nexus a lafım yok

Ama en verimli android motorola Google la beraber çıkacak ilk telefon olacaktır ozamana kadar iyi telefon yapıp onu verimli kullanamıyan çok iyi telefon olarak kalacaklar malesef

Bugüne kadar 10 larca çeşit akıllı telefon kullanmış biri olarak söylüyorum 1999 dan beri gerisini siz duşunun :)

Bu tecrübe olması elbetteki otorite olmam demek değil söylediklerim nacizane kendi tecrübelerim Apple a ortak değilim ne zaman ki Apple ihtiyaclarımı karşılamaz ne zaman ki rakiplerinin gerisinde kalır bende tüketici olarak iyi olan cihazı alırım.
Önemli olan kisinin ihtiyaclarını karşılayan hızlı pratik ve çözüm sunan cihaz ve yazılımlar üretmek olmalı...