aırceed yenı papuclar :)

rayen

Super Moderator
Ynt: aırceed yenı papuclar :)

Araç 10 numara olmuş. Keyifle bin.
Bir şeyi merak ettim, çamurluk şişirmek nedir? :D

ozguryıldızoglu

New member
Jantların onler 9 arkalar 10 obset :D sebebı bu jantlar oturmuyo sısırmeden :)

Serkan OĞUZ

New member
11 numara 6 yıldız:) İşte Jantlar şimdi olmuş.Yanlış anlama lütfen kusur bulmak için söylemiyorum sadece fikir olsun,arkalar aynı önler gibi olursa yani dışarıya taşırma işini biraz daha azaltmış olsan hakikaten kusursuz olacak ama zevk tabii ki böylede güzel ama önler çok daha güzel duruyor.Çok beğendim harika gerçekten güle güle kullan.

c@n

Super Moderator
Cok iyi olmus... Bende Serkan'a katiliyorum, onler ve arkalar ayni olsaymis daha iyi olurmus...

TeamPASAOGLU

ozguryıldızoglu

New member
11 numara 6 yıldız:) İşte Jantlar şimdi olmuş.Yanlış anlama lütfen kusur bulmak için söylemiyorum sadece fikir olsun,arkalar aynı önler gibi olursa yani dışarıya taşırma işini biraz daha azaltmış olsan hakikaten kusursuz olacak ama zevk tabii ki böylede güzel ama önler çok daha güzel duruyor.Çok beğendim harika gerçekten güle güle kullan.
Arkaları sısımessek arac dusmuyo bole ıcerı kanber oluyo takıntı var o jant ıcerı gırıcek :)) eyw tesekkurler :)

deadgarden

New member
azönce otobanda hız denemesi yaptım 180 anca geldi araç anlamadım gitti :S bu yawaş arabalara hep benimi buluyo.

Serkan OĞUZ

New member
Arkaları sısımessek arac dusmuyo bole ıcerı kanber oluyo takıntı var o jant ıcerı gırıcek :)) eyw tesekkurler :)
Tahmin ettim:)Aracı indirdikçe içeri kamber alıyorsun tam indiğinde sıfıra sıfır ancak o şekilde denk geliyor.İki resim zaten aynı değil indiğinde senin istediğin görüntüyü almak için kaldırdığında dışarıda durması gerekiyor.Neyse elinde olanak var istediğin zaman tek tuş ile değiştirirsin senin için bu işler artık çok kolay olmuş çözmüşsün olayı.

ozguryıldızoglu

New member
Tahmin ettim:)Aracı indirdikçe içeri kamber alıyorsun tam indiğinde sıfıra sıfır ancak o şekilde denk geliyor.İki resim zaten aynı değil indiğinde senin istediğin görüntüyü almak için kaldırdığında dışarıda durması gerekiyor.Neyse elinde olanak var istediğin zaman tek tuş ile değiştirirsin senin için bu işler artık çok kolay olmuş çözmüşsün olayı.
aynen 2 resimde farklı ılk fesm jantcıda o zaman arka lastıge otroyodu camurluklar sonrakı kaportacıda :) ugrastırdı bıraz ama oldu sanrm kısmetse carsamba boya ıslerı tamamlancak camurlukların bıde sole bı bulusma tadından yenmez :)

ozguryıldızoglu

New member
azönce otobanda hız denemesi yaptım 180 anca geldi araç anlamadım gitti :S bu yawaş arabalara hep benimi buluyo.
Sana dıyorum gel su katı cıkaralım pedal altı koyalım hard bı yazılım yapalım dınlemıyosunkı ben gıtsen nolcak 200 de lımıtor var onuda ıptal edelım korelıler sasırsın :))

c@n

Super Moderator
Yeni ceedlerde yazilim ile limitor 211 de devreye giriyordu.. daha da ileri gitti mi bilmiyorum...

TeamPASAOGLU

Berkan

New member
güzel olmuş bu jantlarla:cool:

9 ve 10 ofset güzel rakamlar :cool: tabi bunla beraber istemesende aracı bastırcakca tepeden dogal olarak kamber yiyeceksin. nasılb bir insanı kafasından yere dogru ittirsen bacakları yanlara caprazca acılıcaksa aynı hesap :D.
211 de degilde daha ileride bitmeside kadrandan baktıgna göreyse jant lastiğinden ötürü sapma yapıyor olabilir kadranda bir ihtimal

EmreTasan

New member
Araç çok hoş olmuş. kazasız belasız kullan. Artık bu araca yapacak başka bir şey kalmamış...