940 tl bakim ucreti

mehmetercan

New member
Arkadaşlar aracımız bugun bakıma götürdüm dizel otomatik 2012 model 940 tl aldılar soktayim

Berkan

New member
cumartesi günü manuel araca 426 tl ödedim ersu-yurtta

balata falanmı değiştinizde böyle cıktı rakam ?

atalay83

New member
Tableti alsaydınız bari, aldınız değil mi?

Serkan OĞUZ

New member
Neler yapıldı bilemiyorum ancak gerçekten rakam bana fazla geldi.

orhanocal

New member
Ynt: 940 tl bakim ucreti

Merhaba, fiyat yüksek ancak servis sonrası yapılan işlemlere istinaden servis formu ve fatura veriyorlar. İncelerseniz görebilirsiniz.

mehmetercan

New member
Değişmedik birşey kalmadi balatadan tutun far ampulune kadar bende çok sasirdim ancak faturayi görünce sok oldum

mehmetercan

New member
En çok tutanlar motor yagi 230 fren balata seti 200 mazot filtresi 87 işçilik 140 geri kalanlar ise filtreler

ERGE

New member
Bence bu fiyatın içinde fren diskleride vardır.

Berkan

New member
disk olamaz abi sanmam olursa 900 e çıkmaz dahada artar.
verdikleri faturanın son sayfansında detaylı liste var resmini cekip koyma sansınız varmı ?

ayrıca isteginiz dısında değiştiremezler mutlaka siz arayıp teyit almışlardır değiştirelimmi diye. bu sırada ücretini sorsaydınız keşke, böyle süpriz yumurta gibi 940 tl çıkmazdı

ERGE

New member
Doğru söylüyorsun berkan. Çok merak ettim ya bu 900 ün içinde ne var? Faturanın fotoğrafı olsa iyi olurdu...

ERGE

New member
Ama şöyle bir durumda var. Tüm servisler iş emri açarken ortalama rakam belirtmek zorundadır. Ekstra bir şey çıkarsa 5 liralık civata bile olsa bu onay almalı. Onay almadan yapılan işlemler için para ödeme zorunluluğu yoktur arkadaşlar. Bunu kimse unutrmasın böyle bir hakka sahibiz arkadaşlar...

EmreTasan

New member
Bende geçen Cumartesi 15000 bakımında 650 Tl civarında ödedim. Arka balatalar değişti. ESP den dolayı çok çabuk bitiyormuş bilginize...

mehmetercan

New member
Arkadaşlar fotoyu nerden ekliyoruz resmini çekip koyayim

berkural34

New member
Bende geçen Cumartesi 15000 bakımında 650 Tl civarında ödedim. Arka balatalar değişti. ESP den dolayı çok çabuk bitiyormuş bilginize...
ESP ve arka balatalar ? Kullanim stiliniz cok mu sert , devamli esp mudale mi ediyor kullanirken ? Ben suana kadar ilk defa boyle birsey duydum . 15bin arka balatalar icin cok erken geldi bana

yanlis anlamayin sakin bilmedigim icin sordum .

deadgarden

New member
esp ve arka balatalar ? Kullanim stiliniz cok mu sert , devamli esp mudale mi ediyor kullanirken ? Ben suana kadar ilk defa boyle birsey duydum . 15bin arka balatalar icin cok erken geldi bana

berk araci pro ceed gt. Illaki sert kullaniyordur emre abi :d buluşmaya geliyormusunuz yarin akşam.

Serkan OĞUZ

New member
ESP ve arka balatalar ? Kullanim stiliniz cok mu sert , devamli esp mudale mi ediyor kullanirken ? Ben suana kadar ilk defa boyle birsey duydum . 15bin arka balatalar icin cok erken geldi bana

O gün Emre ile beraberdik serviste özellikle dikkat ettim aynı km'de bende balata değişimi yaptım ama önler daha idare ederdi.Emre'ninde hatırladığım kadarıyla öncelikli olarak arka balataları daha bitikti, yanlış hatırlıyorsam Emre düzeltir zaten.Bu konu ile ilgili daha önce sanırım Esp sistemi biz hissetmediğimiz zamanda devreye girebiliyor diye yazmıştım.O gün sorduğumuzda aynı cevabı aldık.Aslında yeni balatalar ile ESP'yi kapatıp o şekilde kullanabilsem aradaki fark net olarak ortaya çıkacak ama böyle bir özellik varken o kadar uzun süre ESP kapalı gitmek bana göre değil:)

berkural34

New member
berk araci pro ceed gt. Illaki sert kullaniyordur emre abi :d buluşmaya geliyormusunuz yarin akşam.
tabi sert kullaniyordur ama on balatalar daha once bitmez mi ?

Yarin cuma trafigi var , millet tatile cikacak. O saatlerde kopru vs cok kalabalik olur , benim yolda uzak. Bu sefer gelemem heralde :) bu arada yeni ceed hayirli ugurlu olsun abi , Allah kaza bela gostermesin.

deadgarden

New member
tabi sert kullaniyordur ama on balatalar daha once bitmez mi ?

Yarin cuma trafigi var , millet tatile cikacak. O saatlerde kopru vs cok kalabalik olur , benim yolda uzak. Bu sefer gelemem heralde :) bu arada yeni ceed hayirli ugurlu olsun abi , Allah kaza bela gostermesin.

EYWALLAH KARDEŞİM. GENE BRAKAMADIK KİA YI. YAPIYORLAR ADAMLAR :D. DOğru diyorsun. millet tatile gidicek. istanbul şöle bi boşalsın:) belki maltepe park boş olur bi ihtimal :D

berkural34

New member
O gün Emre ile beraberdik serviste özellikle dikkat ettim aynı km'de bende balata değişimi yaptım ama önler daha idare ederdi.Emre'ninde hatırladığım kadarıyla öncelikli olarak arka balataları daha bitikti, yanlış hatırlıyorsam Emre düzeltir zaten.Bu konu ile ilgili daha önce sanırım Esp sistemi biz hissetmediğimiz zamanda devreye girebiliyor diye yazmıştım.O gün sorduğumuzda aynı cevabı aldık.Aslında yeni balatalar ile ESP'yi kapatıp o şekilde kullanabilsem aradaki fark net olarak ortaya çıkacak ama böyle bir özellik varken o kadar uzun süre ESP kapalı gitmek bana göre değil:)
ben sasirdim cunku benim on balatalar 30binde bitmisti ve degistirmistim serviste. Suan aracim 62 binde , arkalarin hala gideri var degismedi hic . Tabi aracimda esp yok ve manuel.

Espnin balata bitirecek kadar etki etmesine sasirdim .

Berkan

New member
buarada aynen arka balatar veya diskler bitebilir önden daha önce arkadaslarımın farklı markadalarda araclarındada oldu bu. bize has bişey değil. esp ilede söyle alakalı olabilir esp denen zımbırtı kabaca gereken tekere yada tekerlere gereken oranda fren yaptırmaktan geçtiği için ondan dolayıda yemesine yardımcı olur tabiki

Arkadaşlar fotoyu nerden ekliyoruz resmini çekip koyayim
mesaj yazdılan kutucukta üst sırada yazı tuürü - büyüklük - A - :D simgeler var. A nın tam altındaki simgeye basarsanız eklersiniz resmi