40-45bin arasi arac tavsiyesi.

eyup

New member
Konuyu yeni gördüm. Ben de sandero baktım, test ettim fakat kalite, konfor, kullanışlılık, iç hacim ve güvenlik çok vasat.

Tamam sıfır alıyorsunuz fakat kalite yok. Hatta jantlar dahi kapaklı geliyor artık. Direksiyon konum ayarı yok. Aynaları dahi eski usul çubukla ayarliyorsynuz. Arkaya 1.75 ustu biri oturdumu dizleri koltuğa dayanıyor.

Ben Dacia Sandero almaya gitmisken vazgeçmiş bir musteriyim..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

proceed61

New member
Abi 2 sene küçük amcam kullandı bu aracı.Ben de çokça zaman bindim.Sakın almayın derim.Kalite konfor falan bunları aten beklemeyin.

Ama ben konfor yönünden ziyade sağlamlık noktasında almayın derim.Allah korusun bu arabanın içinden sağ çıkılmaz. Teneke kutusunun

arabalardaki örneği resmen. Yol tutuşu 0'ında altında.

aLi

Yönetim Ekibi
Yok ya sandero iptal, renault clio alindi :)

yalcin

New member
bir senesi reno megane kiralamıştım ankara-kızılcahamam düzlüğünde 170i geçmiyordu kesici vardı, yaşadım evet birebir çok iyi biliyorum yani meşhur dci motorlar:rolleyes:

eyup

New member
Şirkette her 6 ayda bir 82 adet 0 fluence alınıyor eskiler satılıyor. Haliyle hep diri hep bakımlı araçlara biniyoruz. Ayrıca hepsi icon. 5 er tane de Latitude alınıyor. Fluence arkayi sert hareketlerde sallıyor hemen. Hız konusunda Kia ya kıyasla vasat. Latitude iç hacmi haricinde benim aracından üstün yanı yok eksikleri var. Bir başka model olan Grand Scenic modeli ise babamda var ve hantal fakat güçlü bir hayvan gibi hareket ediyor.

Reno bence şirket arabasının ötesine gidemiyor. Sadece son model Megan İcon modelinde bunun dışına çıkmışlar.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

c@n

Super Moderator
Arkadaslar isi kiyasa vurmayalim hemen, her markanin iyisi kotusu var..

Ben su an 2012 model megane gt line kullaniyorum, oncesinde ise 2011 model priviledge vardi yerli uretim..

Aralarindaki farki anlatamam size.. Yerli uretim basarisiz ama ithal gt line bir o kadar basarili..

Neyse Ercan ile baslayan sakalasma kiyasa dondu... Burada bitsin...