Yeni opel astra yorum

turkeril

New member
Evet yeni makyajlı kasa 136 lık ocak bandrolü onlara ait 70 bin tl ye aldım filo indirimi yaptılar ek olarak
Hmm, liste fiyatı 71 küsür galiba, ben belki daha fazla inerler diye ümit etmiştim ama zaten güzel fiyat kırdılar manuellerde ;) Hayırlı olsun.

consciences

New member
Ceed comfort otomatik 2015 dct aldım. Otomatik ve dizel fiyat performans araç olarak kia ceed düşündüm. Konfor, donanım, kalite beklentim yüksek değildi bu araçtan. Ortalama bir araç bekliyordum. Yeni kasa Auris ve corolla kulanicisi olarak aracı teslim aldıktan sonra en düşük donanım paketinde olanları görünce şaşırdım açıkçası. Bunlar özellikle çelik jant , sis farı, stop start, auto far, dönüşler viraj aydınlatma lambaları, mercek far, hız sabitleme ve sınırlandırma, bluetooth telefon ve media aktarımı ve de konforu inanılmaz. Bu fiyata böyle bir araç süper. Bagaj geniş. Aks mesafesi çok iyi. Yeni opel astranin arka koltuğu çok yüksek ve kafam nerdeyse çarpacak. Boyum 1.70 olmasına rağmen. Bagajda küçük eski kasasına göre. Opel astra da wats bağlantılı süspansiyon spor ve cosmo da mevcut. Bence marka değeri dışında ceed fiyat performans ve donanım olarak çok önde. Dct sanzıman hakkında forumda yazılanlara genel olarak katılıyorum. Herkese iyi forumlar.