Yeni kia ceed sw uyumlu perde

HALİT

New member
Iyi günler arkadaşlar. Yeni kia ceed sw için güneşlik perdeler taktirmak istiyorum ,nerden te'min ede bilirim

gokhanMT

New member
Halit günaydın, güneşlik perde derken ön camlar hariç tüm camlara hatta arka kelebekler dahil hepsiburada.com da var.
bunlar tam cam ölçülerine göre hazırlanmış toplamda 7 parçadan oluşuyor. ben aldım, yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. kalitesi de iyi.
yalnız güneş kesme konusunda çok başarılı değil. siyah tül gibi duruyor.
dışardan siyah cam filmi gibi duruyor. bir avantajı da arka camları açtığında perde sabit kaldığı için çocuk açısından uzanmasına falan engellemek için iyi oluyor.
hatta forumda başka kullananlarda vardı.

http://www.hepsiburada.com/liste/mops-kia-ceed-sw-araca-ozel-perde/productDetails.aspx?productId=otelf16331&categoryId=20045297&SKU=OTELF16331&navq=fh_sort_by=-_match_rate%2c-item_sale_count_pl&fh_secondid=otelf16331&fh_lister_pos=0&fh_location=%2f%2fcatalog01%2ftr_TR%2f%24s%3dMops%5cu0020Kia%5cu0020Ceed%5cu0020SW%5cu0020Araca%5cu0020%5cu00d6zel%5cu0020Perde&fh_eds=%c3%9f&fh_refview=search

HALİT

New member
GÖKHAN BEY İYİ GÜNLER
ÖNCELİKLE YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
SİZE BİR SORUM OLACAK ,HEPSİBURADA KI PERDE YENİ KASALARA UYUMLU MU ? SİZİN ARAINIZ YENİ KASA MI(2013).
BİRDE HEPSİBURADA 3 FARKLI PERDE MODELİ VAR ,SİZCE HANGİSİ UYUMLUDUR.

%33
Kia Ceed SW Araca Özel Perde

159,84 TL
KDV DAHİL

106,56 TL
KDV DAHİL

Araca Özel Perdeler / Mops

%38
Mops Kia Ceed SW Araca Özel Perde

172,80 TL
KDV DAHİL

106,56 TL
KDV DAHİL

Araca Özel Perdeler / Mops

%30
Mops Kia Ceed Araca Özel Perde

151,20 TL
KDV DAHİL

gokhanMT

New member
Halit, benim araç 2011 sw, yani eski kasaya göre, gönderdiğim link üzerinden almıştım.
şimdi yeni fiyatlı linkler de eklemişler, ama baktım da emin olamadım yeni kasa uyumlu mu değil mi diye.
yanıltmış olmayayım, daha ayrıntılı aramak lazım.
model yılı aralığı belirtmemeleri kötü olmuş..

bence ilk önce firmaya mail atın yada telefonunu bulabiliyorsanız konuşun mail daha sağlıklı gelen cevaba göre siparişi verirsiniz.
eğer uymazsa iadesi de böylelikle kolay olur.

gokhanMT

New member
bence ilk önce firmaya mail atın yada telefonunu bulabiliyorsanız konuşun mail daha sağlıklı gelen cevaba göre siparişi verirsiniz.
eğer uymazsa iadesi de böylelikle kolay olur.
aynen katılıyorum.
uyumluluk durumunu teyid etmekte fayda var.
ürün güneşi kesmekte çok başarılı değil ama genel anlamda çok pratik ve kullanışlı, ben çok memnunum.

bu video yu perde ile birlikte cd de gönderiyorlar
hiç bir ye anlaşılmıyor

armin

New member
Konu eski olmasına rağmen,aynı soruyu bende sormak istiyorum.İki sene geçmiş ama hala yeni kasa sw için bulamyorum.Varmı kullanan arkadaşlar acaba Yeni kasa SW

kia ceed sw 2013 yeni kasa için takmatik perde aramaktayım yalnız bulamıyorum. İstanbul tarafında bir firma buldum takmatik perde işi yapan ama ustası yokmuş başka ilden gelidiği için yapamıyorum dedi. Bursada buldum başak bir firma önceden haber verirseniz yardımcı olmaya çalışırım dedi. Fakat bursa tarafına geçemediğim için yaptıramadım. O tarafa gidersem firmayı arayıp yaptırmayı düşünüyorum. Bod markası aydın tarafında yapılıyor o firmayıda aradım sw lara yapmıyoruz dediler. Bir ara aydın tarafına geçmiştim yaptırayım dedim yapmıyoruz deyince kaldı. Halen aramaktayım ama bulamıyorum.