Yeni Kasa Ceed Krom Kapı Eşikleri !!!

OMSALİNE

New member
Sevgili Ceedclubtr ailesi, yeni ceed krom kapı eşiklerinin fiyat farkı ile ilgili durumu pazarlama müdürümüz Mücahit Şaşmaz ile görüştüm ve eski fiyattan verebilirmiyiz diye rica ettim kendisinden, sizleri ve beni kırmadı, fiyatımız 55 tl kargo kdv dahil güncel fiyattır, siparişlerinizi bekliyoruz..

Ceed 2010 Oto Aksesuarları

memir

New member
teşekkürler emeği geçenlere siparişi verdim

dellobaltino

New member
benim ürün az önce geldi uygulama yaparken dikkat etmemiz gereken bişey var mı arkasındaki yapışkanları çıkarıp yapıştırıyoz mu direk

OMSALİNE

New member
Uygulama yapılacak yüzeyi güzelce temizledikten sonra, saç kurutma makinesi vb. bir araç ile çift taraflı bantları ısıtıyoruz,
isterseniz daha sağlam yapışması açısından birazda silikon kullanabilirsiniz, yapıştırdıktan sonra kağıt bantla sabitleyin ve bir gün süre ile bölgenin
ıslanmamasını sağlayın.. iyi günlerde kullanın

serkanedirne

New member
omsa firmasına yapılan yanlışı düzelttiği için teşekkur ederim. ben kapı eşiklerini 55 tl ye almıştım. benden 1 gün sonra almak isteyen arkadaşlara 75-80 tl gibi rakamlar verilmesi canımı sıkmıştı. bizler ceedclub üyeleri olarak diğer araç markalarının forum sitelerindeki arkadaşlara göre daha yakınız ve birbirimize daha çok destek oluyoruz. omsa'nın da bunu görerek gerekeni yapması beni ve arkadaşlarımı gerçekten memnun etti.

icmumcu

New member
ben şimdi sipariş ettim. 55tl kargo dahil fiyatı. moderatör arkadaşlardan ricam yeni ceed için de krom pedal seti getirmeleri için istek yapmaları:))

ibrakbulut

New member
Omsa firmasına düzeltme için çok teşekkür ediyoruz.
Ürünü sipariş verdim. Eski kasa için yapılan ışıklı'dan ve yeni kasa için arkalara takmak için. Hızlı tedarik ve paketleme düzeni için teşekkürler. Bazı alınan ürünler maalesef paketleme yapılırken hiç açılmayacak gibi olduğundan.
Işıklı ürün güzel durdu fakat eski plastikleri takma yerlerine sıfır oldu. Oraya bir çözüm bulmalıyım su geçmemesi için.
Arka kapılara ışıksızlar gayet şık oldu.

icmumcu

New member
Benim siparisim de elime gecti. Gercekten kaliteli duruyor. Montaj klavuzunda aracin uzerindeki siyah plastigi sokup krom olanlari yapistirma talimati var. Siyah plastigin uzerine yapistirsak olmuyor mu. Kapiya surtuyor mu

dellobaltino

New member
kardesim cok güzel olmus. yalnız sormak istediğim birsey var. sen kapı girişindeki siyah plastiği söküp yerine yapıştırmışsın anladığım kadarıyla. ben kapı eşikleri direk siyah plastiğin üzerine yapıştırıldığını düşünüyordum. o plastiği nasıl söktün sorabilirmiyim. ayrıca manuel için pedal setini nerden aldın bi link verebilirmisin ben de sipariş etmek istiyorum. son olarak da kapı altı logosunu deldirerek mi yaptırdın yoksa deldirmeden mi. ya sanki içimi okumuş yapmak istediklerimi sen yapmışsın.

ibrakbulut

New member
Benim siparisim de elime gecti. Gercekten kaliteli duruyor. Montaj klavuzunda aracin uzerindeki siyah plastigi sokup krom olanlari yapistirma talimati var. Siyah plastigin uzerine yapistirsak olmuyor mu. Kapiya surtuyor mu
İsmail Cem bey, Öncelikle şimdiden güle güle kullanının. Işıklılar için plastiğin üzerine denemek aklıma gelmedi açıkçası. Fakat siyah'ın üzerinde hoş durmayacağını düşünüyorum.Geçici olarak bant ile sabitleştirip denemenizi tavsiye ederim.

kardesim cok güzel olmus. yalnız sormak istediğim birsey var. sen kapı girişindeki siyah plastiği söküp yerine yapıştırmışsın anladığım kadarıyla. ben kapı eşikleri direk siyah plastiğin üzerine yapıştırıldığını düşünüyordum. o plastiği nasıl söktün sorabilirmiyim. ayrıca manuel için pedal setini nerden aldın bi link verebilirmisin ben de sipariş etmek istiyorum. son olarak da kapı altı logosunu deldirerek mi yaptırdın yoksa deldirmeden mi. ya sanki içimi okumuş yapmak istediklerimi sen yapmışsın.
Mehmet bey, teşekkür ederim. Sizde şimdiden güle güle kullanının. Siz ışıksız kapı eşiği aldığınızı varsayarak, ışıksızları plastiğin üzerine yapıştırabiliyormuş, ben plastiği çıkarttım daha şık durması için ve su ürün su geçirmiyor. Siyah plastiği kenarlardan tutup yukarı kaldırığınızda çıkıyor. Biraz güç gerektiriyor ve elinizi acıtabiliyor. Manuel pedal setini(manuel pedal ve ayak dayama) sparco marka orjinal aldım. Biraz tuzlu oldu (300 TL) cahilliğe denk geldi diyelim avuntu :) ... Fakat forumda, hyundai i30 için sipariş veren abilerimiz var, ve cee'd için uyumlu bir üründür. Hyundai servise danışabilirseniz veya forumda aratabilirsiniz.
Kapı altı logoyu maalesef deldirerek yaptırdım. Serviste navigasyon taktırırken rica ettim ücretsiz taktılar fakat size tavsiyem bu işi bilen birine taktırtmanız. Çünkü, montajı yapan arkadaş, ayarlamasını yapmadığından logo dönüyordu ve tam oturtamamıştı yerine. Fırsatım olduğundan döşemeyi tekrar söktürüp , o şekilde montajını yaptıracağım.
Unutmamanız bir başka nokta ise, led olduğundan ısındığında etrafındaki plastiği eritiyormuş Kapı uzun süre açık kalırsa ısınan döşeme plastiğin, kapı kapandığından led yerinden oynayacaktır. Kapının uzun süre açık kalması, araba temizlenirken yada havalandırılmak istendiğinde. Arka kapı, bagaj kapısı açık olsa dahi led ışıklar yanıyor.

Saygılar

dellobaltino

New member
Kapı eşiği uygulamasını dün yaptım. verdiğin bilgiler çok yardımcı oldu. pedal seti hakkaten pahalıymış açıkçası ben okadar veremem. i30 için pedal seti var ama üzerinde i30 yazması işi bozuyor.kapı altı logoyu ise şimdilik düşünmüyorum arabamı deldirmek içime sinmiyor

Serkan OĞUZ

New member
Kapı eşiği uygulamasını dün yaptım. verdiğin bilgiler çok yardımcı oldu. pedal seti hakkaten pahalıymış açıkçası ben okadar veremem. i30 için pedal seti var ama üzerinde i30 yazması işi bozuyor.kapı altı logoyu ise şimdilik düşünmüyorum arabamı deldirmek içime sinmiyor

Kapı altı logosunu aracı aldığım arkadaş 4 kapı içinde Kia markasının logosunu yaptırmış,açıkçası bence öyle ciddi işçilik isteyen bir iş değil delinmesinden ziyade karanlıkta direk marka logosu biraz basit gösteriyor gibime geldi belki başka bir logo güzel olabilir o yüzden en kısa zamanda ya sökeceğim yada başka birşey deneyeceğim yada sadece beyaz bir led takıp en azından kapı altı aydınlatması niyetine kullanacağım.Aklınızda güzel bir logo var ise ve sadece delinmesin diyorsanız bence düşünün derim ama seçenek olarak sunulsa baştan bende deldirip böyle birşey yapmayı düşünmezdim.

ibrakbulut

New member
Değerli bilgileriniz ve düşünceleriniz için teşekkürler. Zevk meselesi açıkçası. Kapı altına Kia logosunu taktırmayı ben hiç istemedim, çünkü yeterince logo var arabanın üzerinde. Başka çok fazla seçenek olmadığından , her ne kadar koyu fenerbahçeli olmasam da logoyu taktırdım. Düzgün bir işçilik ile yapılabilir. Keşke kapı altı ışık olsaydı(kedi gözü yerine) kapıyı hiç deldirmeden ışık yerine takılan logolarda kulllanabilseydim.

Teşekkürler, Saygılarımla.

zfrgll

New member
Arkadaşlar bende sipariş vereceğim krom kapı eşiğinden fakat ışıklı istiyorum oluyor mu araca ? Siyah plastiği söktüğümüzde yerine ışıklıyı taktığımızda su geçiriyor mu ? Altında tırnak mı var yoksa yapıştıracakmıyız ? Takım fiyatımı bu ? Gelen ışık gücünü nereden alıyor ?

ibrakbulut

New member
Merhaba herkese,

OMSA otomotiv'den aldığım ışıklı kapı eşikleri maalesef ürün su aldığından dolayı arızalandı. OMSA otomotiv ile irtibata geçip konuyu ilettiğimde Sn. Mehmet BAYCAN ürünlerin değişimini yapabileceğini kendisine göndermemi iletti. Ürünler değişmiş ve yenilerini 19.06 itibari ile gönderimini gerçekleştirdiğini mail yoluyla iletti. Ürünler elime geçmedi, bu saatten sonra ürünün kalitesinin ön planda değildir. Şirketin ilgi ve alakasından dolayı tavsiye edilebilecek bir firma olduğunu belirtmek isterim. Firma ile ilgili herhangi bir kar, zarar, firmadan hisse senedi alışverişim olmamıştır :)

Saygılarımla