Yeni Cee'd navigasyon

bilgin

New member
30.000 bakımı için gittiğim serviste yeni gelen navigasyonlu multimedya teypten taktırdım.1.500 TL montaj dahil 1 haftadır kullanıyorum sıkıntı yok :)

c@n

Super Moderator
Hayirli olsun...

TeamPASAOGLU

Kadir KURT

New member
Hayirli olsun
igo primo bu cihsz icin iyidir fakatbsuna dikkat edermisin seyehat halinde usb den muzik dinlerken muzik kapanacak ve sen src tusuna bsstigindabgeri gelecek mi bu dinleme yarimnsaat icin gecerli yani yarin saat iciblnde boyle bir sorub olacak mi direksiyondan da ara ara parca degismelisin
Haber verirsen sevinirim

Kadir KURT

New member
Hayirli olsun
igo primo bu cihaz icin iyidir. Ana yazılım biraz cihaza agir geliyor fakatbsuna dikkat edermisin seyehat halinde usb den muzik dinlerken muzik kapanacak ve sen src tusuna bastiginda geri gelecek mi bu dinleme yarimnsaat icin gecerli yani yarin saat iciblnde boyle bir sorub olacak mi direksiyondan da ara ara parca degismelisin
Haber verirsen sevinirim

bilgin

New member
tabi gelişmelerden haberdar ederim seni bu arada özelden mesaj yazdım sana kadir

HALİT

New member
Bilgin bey hayirli olsun.siz ucuza taktirmişsiniz.
Bende aynisindan taktirdim 1850 tl ye takti mar oto .benim cihazima navigasyon yüklemediler ,dediler ki 1 ay içinde programi gelecek ,bekliyorum

erginy

New member
Hayırlı olsun.

Yalnız bu adamları anlamak mümkün değil. Bir türlü Kia orjinal navigasyonunu getiremediler.

erginy

New member
30.000 bakımı için gittiğim serviste yeni gelen navigasyonlu multimedya teypten taktırdım.1.500 TL montaj dahil 1 haftadır kullanıyorum sıkıntı yok :)
navigasyon versiyonu ve harita tarihine bakım yazabilir misin, Bilgin?

babıesrar

New member
ben taktırmam abi.. elazığ kia 1850 lira dedi. 2000 lira para vercem,yazılımı dandik olacak, üstelik avrupadaki navi ile aynı olmayacak..kalsın bu haliyle 2 sene sonra navili 320d alırım kafam rahat eder anasını satayım;)

Kadir KURT

New member
Premium araclarda montaji 5 dk sizde yaparsiniz bosa para vermeyin pazarlik yap 1250 verirler
navigadyon yazilimi halledilir onlarinki biliyonuz lisanssiz bi b... yaramaz lisanssiz zaten sizde ayarlarsiniz
Arzu hanimin yanina gidin selam soylein benim 1250 versin :)

berkan1981

New member
Kadir arzuyla benim kadar icli dislimisin sende bana o satti araci bak alirim kadir basinin etini yerim diyimde ;)sana teknik destek sana ait;)

bilgin

New member
Premium araclarda montaji 5 dk sizde yaparsiniz bosa para vermeyin pazarlik yap 1250 verirler
navigadyon yazilimi halledilir onlarinki biliyonuz lisanssiz bi b... yaramaz lisanssiz zaten sizde ayarlarsiniz
Arzu hanimin yanina gidin selam soylein benim 1250 versin :)
Kadir bugün gittim servise sana anlatmıştım durumu navi yi güncelleyeceklerdi hatırladın mı ? Yanımda essegrupu aradılar müşterimize ayıp oluyo sizin yüzünüzden yanlış bilgi veriyoruz diye fırçaladılar esse yi, bende senin söylediklerini anlattım 3g ile çalışmayacağını falan. Esse den bir arkadaş olayı çözdüklerini evet wireless çalışmayacak ama 3G yi hallettik çalışacak diye iddia etti ve son olarak perşembe günü gelin yazılımınız hazır olacak dedi bana 3G ile kullanabilecekmişiz.Merakla bekliyorum bakalım sonuç ne olacak ????

Kadir KURT

New member
Kadir bugün gittim servise sana anlatmıştım durumu navi yi güncelleyeceklerdi hatırladın mı ? Yanımda essegrupu aradılar müşterimize ayıp oluyo sizin yüzünüzden yanlış bilgi veriyoruz diye fırçaladılar esse yi, bende senin söylediklerini anlattım 3g ile çalışmayacağını falan. Esse den bir arkadaş olayı çözdüklerini evet wireless çalışmayacak ama 3G yi hallettik çalışacak diye iddia etti ve son olarak perşembe günü gelin yazılımınız hazır olacak dedi bana 3G ile kullanabilecekmişiz.Merakla bekliyorum bakalım sonuç ne olacak ????
Açıkcası ben inanmıyorum. Umarım dediğin olur.

Bu arada Onlar Wifi halledemediler ama ben hallettim :)

Ekli dosyayı görüntüle 471