Yeni Cee'd Navigasyon

ozgurnergiz

New member
Gule gule kullan. Ne marka ne kadar biraz aciklar misin?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

altea_

New member
Hayırlı olsun güle güle iyi günlerde kullanın

bir.mann

New member
iPad mini'ye yükledim. Vitesin önünde küllüğün olduğu kısma emaneten koydum ama virajlarda falan yerinden oynamadı hiç. Bir de kaydırmaz pedlerle deneyeceğim, gerçi çok ihtiyacım yok ama bt üzerinden sesi paylaştırıp şarkı dinleyebilir ya da video izleyebilirim. Navi sesli yönlendirmeleri de yine hoparlörlerden alabiliyorum.

c@n

Super Moderator
Guzel olmus...

Sent from my Samsung Galaxy Note 2 using Xparent Red Tapatalk

y@vuz

New member
Cevap: Re: Yeni Cee'd Navigasyon

güzel olmuş
ama biraz aşağıda değil mi? ben de nexus 7 alıp böyle birşey yapmayı planlıyorum. havalandırma ızgaralarına cırt bant geçirip tabletin de arkasına aynı şekilde böylece sök tak yapabilirim diye düşünüyorum.

bir.mann

New member

güzel olmuş
ama biraz aşağıda değil mi? ben de nexus 7 alıp böyle birşey yapmayı planlıyorum. havalandırma ızgaralarına cırt bant geçirip tabletin de arkasına aynı şekilde böylece sök tak yapabilirim diye düşünüyorum.
O şekilde taşır mı bilmiyorum. Gerçi iPad 312 gr. Nexus 7 de 340 gr. Ben öylesine koydum oraya. Camlar çok uygun değil bence, görüşü engelleyebilir cihaz.

y@vuz

New member

böyle sök tak yapılabilen bir uygulama süper olur

zerogravity

New member
Çelik motor-Mar oto yeni Ceed için navigasyon ısını coZmeye çalışıyorlar bakalım kaç ay sürecek ...

bir.mann

New member

Srhn

New member
Navigasyona ne gerek var ki? Şahsi görüşüm eski aracıma 1900TL verip taktırdığım navigasyonlu teyip hiç bir işime yaramadı bana göre gereksiz masraftan başka bir şey değil. Navigasyondan alasını yapan bir tablet alın çok daha fazla işinizi görmüş olur aslında

bncede öyle tablet daha iyi iş görür navıgasyon arabanın ıcınde bnce gorsel olark guzel duruo ekran olması sahis fikrim.. bu arada berkay eski arabanı modada gördum park halınde oradan bırınemı sattn :D

Srhn

New member
bir şey çıkıp takılıyorsa mümkün değil ses gelmemesi :D Ben kendim okadar titiz adamım ses sistemini yaptırırken kapıları kendim söktüm taktım yeni vidalar tutturma zımbırtılarını servisten alıp takmama rağmen hep bi çıtırdı geldi ki hiç bir servis tanımam benden daha düzgün onu yapabilecek :D 1 gece uğraştım :)
Tecrübe ile sabittir diyosun yani :D