Yeni cee'd ilk kaza görüntüleri

J

Josefsalvatini

Guest

Cok iyi ya daha test sürüsünde parçalamışlar arabayi

khan

Member
Ynt: Yeni cee'd ilk kaza görüntüleri

Eğer yanlış görmediysem ceed'in hava yastıkları açılmamış.

c@n

Super Moderator

Bu kazada airbagler açılmayacaksa nerde açılacak...?? Çok enteresan airbaglerin açılmaması...

Bu arada arabanın rengine bittim... Çok güzel... ;D ;D ;D ;D

J

Josefsalvatini

Guest

Abı kavşakta BMW yandan takmış kafadan kafaya degil kaza kaporta hasarlı yani :)

c@n

Super Moderator

Abi bu hasarda airbag açılması lazım... arabanın onu parçalanmış resmen, tampon yerde, radyator e kadar girmiş... :):) Bu kazada açılmaması çok garip.... Euro ncap test sonuçlarını beklemek lazım...

J

Josefsalvatini

Guest

Oluş seklini bilmem ama onden takmış BMW soldan saga doğru açılmadıysa bile açılmaması cok normal :)

c@n

Super Moderator

Abi bir laf vardır, şaftı kaymış diye, bu arabanın şaftı kaymış..... :):):) Bana sanki bu BMW ye ön sağdan çakmış gibi duruyor... Bana hala çok garip geliyor airbag in açılmaması... :)

J

Josefsalvatini

Guest

Abı bari sen deme airbag sensörlerinin yerini cok iyi biliyoruz bı araba da açılmamışsa bile normal
Kafadan direk darbe yok :):)

c@n

Super Moderator
Re: Yeni cee'd ilk kaza görüntüleri

Sensorlerin oldugu yerlerin safti kaymis abi.... :) abi darbe tam kafadan kaputa bak. ..:)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

J

Josefsalvatini

Guest

Tamam Abı ne diyeyim kaput ayrı sase ayrı :) arabanın yürür ve sase dimdik yerinde sadece radyotor önündeki ince panele Yamuk :)

amorusso

New member

Bmw komplosu bu, bilerek vurmus :):)

ERSİN

New member

Yalnız Aracın Logoları Falan İptal Edilmiş. İ30 Çek Üretimiydi Buda Çek Üretimi Zannederem Büyük İhtimal Testteydiler. Yani Bayii Kullanıcılara Test Et Diye Vermemiş :). . Fabrika Test İçin Bütün Elektronik Aksamlarını İptal Etmiş Olabilir.

c@n

Super Moderator
Re: Ynt: Yeni cee'd ilk kaza görüntüleri

[quote author=Josefsalvatini link=topic=1077.msg29086#msg29086 date=1331138084]
Tamam Abı ne diyeyim kaput ayrı sase ayrı :) arabanın yürür ve sase dimdik yerinde sadece radyotor önündeki ince panele Yamuk :)
[/quote]

Abi oyle bir darbede airbaglerin oldugu sensorlere hic birsey olmamis diyorsan birsey diyemem ama bunun imkani olmadigini sende benim kadar biliyorsun... cok daha ufak darbelerde airbaglerin acildigi sende bende iyi biliyoruz... boyle bir darbede airbagleri acilmayan bir araba benim gozumde araba degildir....

Bu durumun kesin bir aciklamasi vardir, kia boyle birsey yapmis olamaz....

Boyle bir darbe de airbagler aciliyorsa, bi darbede de kesin acilmasi lazim...

J

Josefsalvatini

Guest

[quote author=c@n link=topic=1077.msg29105#msg29105 date=1331146114]
Abi oyle bir darbede airbaglerin oldugu sensorlere hic birsey olmamis diyorsan birsey diyemem ama bunun imkani olmadigini sende benim kadar biliyorsun... cok daha ufak darbelerde airbaglerin acildigi sende bende iyi biliyoruz... boyle bir darbede airbagleri acilmayan bir araba benim gozumde araba degildir....

Bu durumun kesin bir aciklamasi vardir, kia boyle birsey yapmis olamaz....

Boyle bir darbe de airbagler aciliyorsa, bi darbede de kesin acilmasi lazim...

[/quote]
valla tebrıkler bu resımle sorunu cozdun aynı durum bmw ıcınde gecerlı ve airbagler acılmıs ondada ceed de yururde sıfır hata var tekrar bakarsan net gorursun kaput ıle asla bagdastırma bmw ceed ı yatay olayrak bıcmıs teker kısmında bırsey yok daha gecen aynısı fatıhın oroda oldu toyota yı kamyon aynı sekıl bıctı hıcbırsey acılmadı
benım yrv nın de aynı sekıl hıcbırı acılmadı
demek ıstedıgım sensorler amortısor kulesıne darbe aldıgında acılır bmw ve bu skodada darbe sasede kaportada asla airbag acılmaz

J

Josefsalvatini

Guest

buda benım araba :)

J

Josefsalvatini

Guest

bunlkarda kaza resımlerı adamın aılesı vardı resımlerı cekıop maıl atmıstım :)aır bag acılmadı

J

Josefsalvatini

Guest

bu kazanın cok benzerı o kaza ve bu tur hasarlarda asla aırbag acılmaz abı sensorler darbe sıddetı ve yonu ıle calısır
ornek verırken dıkkat etmek lazım kazanın olus hızı ıkı arac ıcınde cok dusuk hız bmw ve ceed ıcın ama olus seklı kaporta hasarlı

c@n

Super Moderator
Re: Yeni cee'd ilk kaza görüntüleri

Abi ceed in onu ile toyotanin onu arasinda baya bir fark var....

Senle bu konu hakkinda yine anlasamayacagiz anlasilan.... :) ne sen ne ben birbirimizden ikna olmuyoruz... sen ne dersen de benim bu konuda fikrim degismeyecek, ben ne dersem deyim senin fikrin degismeyecek.... :) daha uzatmanin anlami yok, millet kapisiyoz sanacak.... :):):):):):)

Ama yine soyluyorum bu kazada airbagler acilmaliydi.... :)

J

Josefsalvatini

Guest

Kesinlikle sana katılıyorum anlaşamıyoruz bu konuda :) ama kaput be tamponu yerinden sok görünüş aynı :)parçaların yerinde olmaması airbag açılmasını sağlamaz :):) neyse konu uzar gider uzatmayayım