Yeni ceed' i ne zaman almalıyım???

BerkayKRC

Moderator
Ynt: Yeni ceed' i ne zaman almalıyım???

takılıyorum yahu :D ne işim olur i30 la ceedle :D satarsam ya 320d alırım yada hiç almam satmam :D :D :D

ahmymn

New member

Eski bir BMW kullanıcısı olarak, arkadan itişli güçlü araba kullanmanın keyfi bambaşka :)

sid

New member

Sağ olsun Yusuf Bey yardımcı oldu, bugün yakın diye ulaklara uğradım onlar biraz daha düşük verdiler (trafik yapmıyorlarmış).
Sizlerin teklifini de öğrenmek isterim (Concept düz vites)

Saygılar.

[quote author=tugia link=topic=1807.msg47858#msg47858 date=1352187056]
merhaba;

siz düşündüğünüz modeli belirtirseniz fiyat konusunda bende yardımcı olabilirim..
[/quote]

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Re: Ynt: Yeni ceed' i ne zaman almalıyım???

[quote author=sid link=topic=1807.msg1#msg1 date=1352222478]
Sağ olsun Yusuf Bey yardımcı oldu, bugün yakın diye ulaklara uğradım onlar biraz daha düşük verdiler (trafik yapmıyorlarmış).
Sizlerin teklifini de öğrenmek isterim (Concept düz vites)

Saygılar.
[/quote]
46250 fiyat verdi

ahmymn

New member

Yeni araba alırken trafik seti veriyorlar mı yoksa verip vermemek satıcının insiyatifinde olan bir durum mu?

ahmymn

New member

Araçların trafiğe çıkması için kanunen olması zorunlu ve herhangi bir kontrolde ilk bakılan ve ihtiyaç duyulan,duyulacak şey trafik seti olmasına rağmen satıcıların insiyatifine bırakmak çok basitçe geliyor. Sonuçta arabaya konulacak bir trafik seti veya yangın tüpünün maliyeti ortada :(

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Benim yaramaz tuz bastın. Valla bende anlayamıyorum araç uygunluk belgesini setsiz alıyor ama trafikte gezemiyor sacmaligin daniskasi

c@n

Super Moderator
Türkiye de saçmalık mi arıyorsunuz... Modifiye malzemesi satmak serbest araca takmak yasak, cam filmi satmak serbest kullanmak yasak.... Böyle işte benim canım ülkem....

Sent from my HTC One X using Xparent Red Tapatalk 2

ahmymn

New member

Sonuçta firma da bunun farkında ama kulağının üzerine yatıyo :( Saçmalıklar saymnakla bitmiyor ama sen prestij olarak, ki olmayacak kadar küçük bir şey, ver yani. 60.000 tl' yi veren sete mi para veremeyecek ama firma bunu vermeyecek kadar ya da vermek istemeyecek kadar kulağının üzerine yatıyo:(

preceed62

New member

[quote author=ahmymn link=topic=1807.msg47895#msg47895 date=1352231932]
Sonuçta firma da bunun farkında ama kulağının üzerine yatıyo :( Saçmalıklar saymnakla bitmiyor ama sen prestij olarak, ki olmayacak kadar küçük bir şey, ver yani. 60.000 tl' yi veren sete mi para veremeyecek ama firma bunu vermeyecek kadar ya da vermek istemeyecek kadar kulağının üzerine yatıyo:(
[/quote

bende yaklaşık 1 ay önce aldım aracı bana da set vermedıklerını soyledıler bende kızıp takasa verdıgım eskı aracımdakını
onlara teslim etmedim aracın bagajını her actıgımda ww trafik seti ve amblemi beni karşılıyor

ahmymn

New member

Bence hep birlikte bir şikayet maili oluşturup, türkçe ve ingilizce, kia'nin türkiye ve avrupada ki ilgili yetkililere mail atarak şikayetimizi dile getirmeyi öneriyorum. Görüyorum ki sadece beni rahatsız eden bir konu değil ve bunun çözümü için, işe yarayacağını düşünerek, mail atarak şikayetimizi dile getirmeyi öneriyorum.

preceed62

New member

bana uyar varsa başka şikayetçi atalım

ahmymn

New member

Preceed62, Şikayetçi olmayan yoktur sanırım bu durumdan diye düşünüyorum. Taslak birşeyler karalayıp, ortak birşeyler yazarak göndermenin doğru olacağını düşünüyorum. Akşama kadar kimlerin bu durumdan şikayetçi olduğu ortaya çıkar ve mail bombardımanı veya az kişi olursak kuru sıkı mail ile şikayetimizi dile getiririz :) Bugün showroomda bir kişi ile tanıştım o da concept plus almış ve yanımda maili gönderdi ama içinden geldiği gibi sağlam yazdı oracıkta :)

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Yazalım tabiki bayiler elini cebine atsın :) yazılımı bende ilk fırsatta sözlü olarak ta iletecegim

preceed62

New member

[quote author=ahmymn link=topic=1807.msg47906#msg47906 date=1352297223]
Preceed62, Şikayetçi olmayan yoktur sanırım bu durumdan diye düşünüyorum. Taslak birşeyler karalayıp, ortak birşeyler yazarak göndermenin doğru olacağını düşünüyorum. Akşama kadar kimlerin bu durumdan şikayetçi olduğu ortaya çıkar ve mail bombardımanı veya az kişi olursak kuru sıkı mail ile şikayetimizi dile getiririz :) Bugün showroomda bir kişi ile tanıştım o da concept plus almış ve yanımda maili gönderdi ama içinden geldiği gibi sağlam yazdı oracıkta :)
[/quote]

keşke maili attırmasaydın oda ceedclutr catısı altından atardı daha ıyı olurdu

taslak konusunda aksam bende bakarım birseyler ona gore hallederız

yusuf abi senınde desteklerını beklıyoruz

omurkadir

New member
iyi olur.bir de ipod kablosu verilmesi gerekti sanki bizim araclarla ama neyse...

Sent from my GT-I9300 using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

Srhn

New member
Ynt: Re: Yeni ceed' i ne zaman almalıyım???

[quote author=omurkadir link=topic=1807.msg47921#msg47921 date=1352302727]
iyi olur.bir de ipod kablosu verilmesi gerekti sanki bizim araclarla ama neyse...

Sent from my GT-I9300 using Xparent ICS Blue Tapatalk 2
[/quote]

ben aracı aldıgımda ipod kablosuda verilde trafik setide sadece yangın tüpü vermediler

gejder

New member

Bende trafiksetide ipodkablosuda vardi yangin tupu yoktu zaten tupu koyucak yerde yok ordan oraya ucuyo tup bagajda

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

amorusso

New member

bende trafik seti, i pod kablosu vardi, yangi tupu hic bir zaman olmadi aldigim tum araclarda.