yazılım hakkında bilgi

Berkan

New member
Özgün kendisi zaten hem arkadasm hemde takıldgm diğer forumun sahibi olur. için ferah olsun yaptığı çokca aracın içinde oldum yada kullandım yazılımdan dolayı sorunu olan yasayan orası burası patlayan catlayan duymadım. istedigin zaman gidip orjinale donebilirsin, serviste bakımda vs. olurda version güncelleyip yazılımın orjinale donerse tekrar yükletebilrsin yada ayarı fazla gelmiştir gidip kıstırsun yada az gelmiştir gidip actırırsın kullanana kalmış artık kisisel tatmin herkes aynısını istemiyor :cool:. bu ve butarz işlerin hiç birine kuruş talep etmez diye uzar gider :)

KadiogluSamet

New member
Ücret hakkında bir bilgi varmı serviste yazılımla kol çıkarıyor bu araçlar falan demişti

Berkan

New member
Ücret hakkında bir bilgi varmı serviste yazılımla kol çıkarıyor bu araçlar falan demişti
valla fiyatını bilmiyorum daha dogrusu hatırlamıyorum ama 1000 den yukarı olmaması lazım.
kol cıkartmak okadar basit iş değil turbon patlayabilir dese anlarım yada manifold catladı de yine anlarım.
adam sana söylüyor (atıyorum rakamları tamamen) aracın standart 0.8 basıyor 130 hp veriyor, 1 basarım 150 civarına gelir işte 1.1 de 165-170 olur der. üstündeki turbonun basabilecegi basınc bunla alakalı verecegi hp yani limiti bellidir. kullanıcı illa güç alıcam diye tutturda yok 150 kesmez beni sınıra daya öyle isterim derse bunun sonucundada pistonunu kolunu orasına burasına zarar gelmesi gayet normal. özgün için değil genel konusiyim kimse son raddeye kadar dayamak istemez durduk yere dilden dile dolasacgını bilir cünkü 1 tek olayda bile.

alperky5054

New member
Bildigim kadariyla 155ps oluyo diyor ecufast pasaoglunda atan 170 diyen var bende anlamadım gerçekten 170ps alan varmi ? Yani n biliyim 170 ps alan kisi turbo patlamazmi ? Yada n bilim motor hirpalanmazni duman atarmi ? Kadioglusamet

Berkan

New member
dr.ecu nun sahibi özgün ile ecufastin sahibi alper abi eski ortaklar. daha sonra ayrıldılar ecufast Alper abide kaldı özgün kendine yeni isimle dr.ecu yu açtı.

duman vermesi kötü yada turbonun gidici olduguna isaret degil gücle alakalı. dumansız ekonomik bir yazılımla 150-155 ler ideal. eski kasa V plaka kırmızı procee ile Dragger-Yavuz mesela 115lik motorla 165 hp lerde geziyordu.dumanla 170-180 lerde giden örneklerde mevcut turbo patlatıcak diye birşey yok kullanımlada alakalı soğuk motorla gaza abanır direk kontagı kapatmalar bile bunu etkiler.

Serkan OĞUZ

New member
Kol çıkarma durumu bu araçlarda yazılım ile oluşacak bir durum değil.Sınırları zorlarsanız en fazla turboyu bitirirsiniz.Kol çıkaran arkadaşlarım çoğu sınırları fazlasıyla zorlayan,aracı üzerindeki turbodan daha büyük Turbo ile besleyip aşırı sıkıştırma ve devir çevirmesi sebebiyle bu tarz durumlar yaşamıştır.

KadiogluSamet

New member
Bilgilendirmeleriniz için sağolun 170lere gerek yok 160 olsun standart scrioccoları harcaması yeter zaten yüksek bi tork Kazancı büyük bir avantaj aracımda turbo rahatlatması açısından dump valve var zaten 160 sıkıntı yaratmaz diyorsanız yazılımlıyorum

berkan1981

New member
Benim ceedb 170 hp idi 2 sene bir fiil yazilimli kullandim bir sikinti yasamadim ama sen turboyu surekli redline kullanipta isitirsan fazla surmez kucaga alirsin ne kadar bastiysan okadar sogut turboyu bi sikinti cikarmaz kardesim.....

sabır ve zaman herşeyin ilacıdır !!!

Berkan

New member
Bilgilendirmeleriniz için sağolun 170lere gerek yok 160 olsun standart scrioccoları harcaması yeter zaten yüksek bi tork Kazancı büyük bir avantaj aracımda turbo rahatlatması açısından dump valve var zaten 160 sıkıntı yaratmaz diyorsanız yazılımlıyorum
orta ayarlarda olsun olsun limite yanaştırma diye belirtip sihirli parmaklarına bırak :D