Uzaktan kumanda sorunu

musder

New member
Merhaba arkadaşlar
Aracımın (2011 pro ceed) bagaj lambası ile uğraşırken kısa devre yaptırdım
Şu an aracım uzaktan kumanda almıyor kumanda ile açma ve kapama veriyorum hem kilitleme yapmıyor hemde açma ve
kapama esnasında yanması gereken sinyaller yanmıyor ayrıca gösterge panelinin ışığıda yanmıyor (kilometre rakamları ve gaz rakamlarının aydınlatması) aracın içerisindeki sol tarafta bulunan sigorta paneli ve motor içerisinde bulunan sigorta kutusundaki tüm sigortalara baktım ölçü aleti ile kontrol ettim sağlam görünüyor acaba uzaktan kumanda açma kapamanın ve göstergenin sigortası başka yerdemi bu konuda bilgisi olan paylaşırsa memnun olurum teşekkürler

slhyldz

New member
Kullanım Kılavuzları - KIA

Merhaba arkadaşlar
Aracımın (2011 pro ceed) bagaj lambası ile uğraşırken kısa devre yaptırdım
Şu an aracım uzaktan kumanda almıyor kumanda ile açma ve kapama veriyorum hem kilitleme yapmıyor hemde açma ve
kapama esnasında yanması gereken sinyaller yanmıyor ayrıca gösterge panelinin ışığıda yanmıyor (kilometre rakamları ve gaz rakamlarının aydınlatması) aracın içerisindeki sol tarafta bulunan sigorta paneli ve motor içerisinde bulunan sigorta kutusundaki tüm sigortalara baktım ölçü aleti ile kontrol ettim sağlam görünüyor acaba uzaktan kumanda açma kapamanın ve göstergenin sigortası başka yerdemi bu konuda bilgisi olan paylaşırsa memnun olurum teşekkürler

musder

New member
Kullanım klavuzu nu okudum konum ile ilgili bilgi bulamadım ayrıca tavan ve bagaj lambasıda yanmıyor sigortasının tam olarak yerini bilen varmı ?

musder

New member
Benim uzaktan kumanda problemi çözüldü
Uzaktan kumanda nın iç tavan ve bagaj aydınlatmasının gösterge panel ışığı ve yol bilgisayarının sigortası atmış sigorta iç panelde

ROOM LP 15A İç lamba
AUdIO 15A Müzik sistemi, Yol Bilgisayarı şeklinde yer alıyor (klavuzda) iki 15 amperlik sigorta beyaz bir soketin içine yerleştirilmiş ikisi beraber takılıp çıkarılıyor bu bilgi belki birine lazım olur :D