Tehlikeli Şerit Değiştirmek Trafik Cezası

ErkanKASIM

New member
kartal sahil yolu :) Bal sarısı Transit connecte makas atıp geçtiydim.. saolsun amcamlar polismiş :) kırmızı ışıkta durduğumuzda el hareketi yapıodu :) yazdım plakaya diye.. harbi yazmış .. 172 TL

Srhn

New member
Çekemedikleri için yazmışlardır cezayı abi geçmiş olsun :)

ErkanKASIM

New member
neyini çekemeyecek pardon da? gayet yerinde bir ceza olmuş keşke her yapana kesseler de trafikte rahatlasak...
:) kafama bi taş geldi :) haklı adam kessin tabi .. ama bazen mecburide yapmak zorunda kalıoz :) onlara kesmesinler..:)

BerkayKRC

Moderator
:) kafama bi taş geldi :) haklı adam kessin tabi .. ama bazen mecburide yapmak zorunda kalıoz :) onlara kesmesinler..:)
orası öyle :D bugün sol şeritte bir ford fiesta hanım kızımız belli yeni almış ehliyeti yanında anası saatte 60km hızla şile yolunda sol şeritte ilerliyor bunlara da ceza kesilmesi yoksa onun sağından geçip giden bana da kesilecek ceza iki tarafta suçlu olmalı bu gibi durumlarda

icmumcu

New member
Bana da aynı gün biri fahri müfettiş gece sis farları açık geziyosun diye, diğeri de sola dönülmeyen bir yerde sola dönüş yaptığım için mobese kamerası görüntüsünden Samsun'da 80+80 160 tl ceza gönderdiler. Ödedik afiyet olsun:) ama hep söylerim yakalanıyorsan yiyeceksin kardeşim(bu cümle herkese) Ya paşa paşa kurallara uyacaz yada soğuk su içe içe cezaları ödeyeceğiz. kimse polislerde (ki ben polis değilim) kusur aramasın. Bu cümlelerim bazı arkadaşları kızdırdıysa şimdiden affola.

yalcin

New member
trafikde akıllı olacaksın, yoksa cezaya karşıyım ben, herkes adam gibi kullansa şu mekanik aleti ne ceza yedim olayı olur nede bukadar faili meçhul trafik kazası olurdu. trafikdeysen eğer adam gibi aracını kullanacaksın yani saygılı olacaksın, sağındakine solundakine saygın olsun istersen makas at istersen jiletle kendini! yok hız kameraları e5 in olmayacak yerlerinde bu neyin kafası ama arkadaş yahu, trafik cehennemlik olmuş bunlr hala hız sınıı kameraları derdinde aman geçsinde keseyim cezayı modunda zaten her türlü para atıyorsunuz cebinize bre densizler mazottan ayrı vergiden ayrı servisden ayrı vs..vs.. birde yok yanlış solladın cezası yok makas attın cezası..yolda saygın olsa cezada olmaz, kazada!. saygılar...

NURŞEN

Member
geçmiş olsun bu ara ne yapcaklarını şaşrmış durumdalar yol sormak için dursanız burda durmak yasak deyip ceza yazacaklar ben ve meleğimde magduruz malesef :)

ErkanKASIM

New member
geçmiş olsun bu ara ne yapcaklarını şaşrmış durumdalar yol sormak için dursanız burda durmak yasak deyip ceza yazacaklar ben ve meleğimde magduruz malesef :)
Sizede geçmiş olsun bu aralar iyice dikkatli olun radarlar fena çalışıo