Sportage ayak aydinlatma

slhyldz

New member
Almam gereken malzemeleri yazarmısın. Yaparken takılırsam ararım. Önce ön hazırlığı bitireyim. Birde benim araç mation modeli bende tavan aydıtlatma tavanın ortasında yer alıyor. Şöför mahalinde yok. Dolayısıyla kabloyu nereden çekmem gerekecek. Aslında oraya bir harita okuma lambası tarzı bir şey düşünüyorum ama varmı öyle bir proje?
abi resimleri paylaştım ama yaparken hepsini de çekemedim haftasonu ararsan anlatırım

yalcin

New member
bu durumda tavan döşemeyi kaldırmak gerekiyor ince işçilik çıkarabilirmiyiz bilemedim şimdi ?

ankleon

New member
Almam gereken malzemeleri yazarmısın. Yaparken takılırsam ararım. Önce ön hazırlığı bitireyim. Birde benim araç mation modeli bende tavan aydıtlatma tavanın ortasında yer alıyor. Şöför mahalinde yok. Dolayısıyla kabloyu nereden çekmem gerekecek. Aslında oraya bir harita okuma lambası tarzı bir şey düşünüyorum ama varmı öyle bir proje?
sen beni arasana abi

yalcin

New member
bunu görmüştüm ama kapı açıldığında otomatik yanmıyor diye biliyorum enerjiyi çakmaklıktan alıyor sonuçta. [MENTION=1857]slhyldz[/MENTION] denerse artık bir yol gösterir bize

slhyldz

New member
Ya aslinda basitte biraz iscilik lazim birde benim garajim yok. Havalar biraz daha duzelirse yapilir. Neden olmasin

slhyldz

New member
Ekli dosyayı görüntüle 2297Ekli dosyayı görüntüle 2298Ekli dosyayı görüntüle 2299

Elime bir adet bıçak, bir adette tornavida alarak şöyle bir kontrol ettim. Ses yaparmı bilemiyorum ama bence çok basit. Tek farkı önden değilde ortadan kabloyu uzatacaksın. Eliniz ile döşemeyi az kastırıp kabloyu iterek ilerletmek mümkün. Öyle döşemeyi sökmeye gerek yok. Gördüğüm kadarı ile sadece kablo izalasyonunu, ses yapmaması için iyi yapmak ve önlemini almak gerek. Montaj gözünüzü korkutmasın.

slhyldz

New member
Evet ayak aydınlatma için ledleri aldım. Şimdi sırada montaj var. Tabiki kafama takılan bir soru var ama nasıl yapacağız onu düşünmem gerek. Şimdi bu aydınlatma iki türlü çalışıyor. 1. Kendin açıp kapatıyorsun . 2. Kapılar açılınca yanıyor. Ben bu şekilde yapabilecekmiyim onu montaj sırasında bakacağım. Ekli dosyayı görüntüle 2365