Sony Araç içi multimedya

metin

New member
para işin içine girince değişir tabi herkez kendi kesesini bilir fakat arada uçuk bir rakam yok ben Cyclone kullandım bana sorarsan süper ayrıca cerçevesiz olması yerine birebir oturması menüsü süper tabi zevkler tartışılmaz

akenatons

New member
Aracında Necvox kullanan biri olarak, bence siz Cylone alın. Hatta Yusuf abi ger, görüş kamerasıyla 1.000 TL ye satıyordu kendi cihazını. Hala satmadıysa onun cihazını tavsiye ederim.

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Ynt: Sony Araç içi multimedya

Aracında Necvox kullanan biri olarak, bence siz Cylone alın. Hatta Yusuf abi ger, görüş kamerasıyla 1.000 TL ye satıyordu kendi cihazını. Hala satmadıysa onun cihazını tavsiye ederim.
Kesinlikle en başarılı ve orjinal duran cyclone
Dün yasin arkadaşım aldı hayırlı olsun ona

TeamPASAOGLU*

shark

New member
para işin içine girince değişir tabi herkez kendi kesesini bilir fakat arada uçuk bir rakam yok ben Cyclone kullandım bana sorarsan süper ayrıca cerçevesiz olması yerine birebir oturması menüsü süper tabi zevkler tartışılmaz
Yerine tam oturması çok iyi birşey, ama tek özelliği bu gibi geldi bana. Aracı aldığım zaman taktırmaya gittim ama mikrofon ve usb olayından dolayı vazgeçtim.

şimdi buna bakıyorum, bir tarafta bildiğim birşey sony kalitesi ve servisi var 1200 tl ye. o zaman cyclone a baktığımda aşırı pahalı geliyor, 900 - 1000 tl yi geçmemesi gerekir diye düşünüyorum.

tabi bu arada çalışır vaziyette bir cyclone görmedim, deneme şansım olmadı. :confused:

josefsalvatini

Yasaklı Üye

Sw
Yerine tam oturması çok iyi birşey, ama tek özelliği bu gibi geldi bana. Aracı aldığım zaman taktırmaya gittim ama mikrofon ve usb olayından dolayı vazgeçtim.

şimdi buna bakıyorum, bir tarafta bildiğim birşey sony kalitesi ve servisi var 1200 tl ye. o zaman cyclone a baktığımda aşırı pahalı geliyor, 900 - 1000 tl yi geçmemesi gerekir diye düşünüyorum.

tabi bu arada çalışır vaziyette bir cyclone görmedim, deneme şansım olmadı. :confused:
Ben rakam yada özellik olarak kıyaslama yorum
Ben arabanın orjinal parçası şeklinde olmasına önem gösteririm
Cylone arayuz ve ekran kalitesi olarak çok iyi

Daha ucuza 850 tl ye navigold var oda çerçevesiz ama kalite olarak yanına yaklasamaz malesef
TeamPASAOGLU*

shark

New member
cyclone cihaz usb ye baglanabiliyor vede mikrofon orjinal yerine takılabiliyor.
orjinali söküpmü takılıyor? bunun için tavan döşemesinin falan sökülmesi gerekiyor mu? bana aynanın arkasına takacağız demişlerdi.

orjinalinin kablosunu kesip bağlamak olmuyor mu acaba, neden öyle birşey yapmıyorlar ki.

shark

New member
o zaman ilk buluşmada yaptıran birinden rica edip test edeyim :D

josefsalvatini

Yasaklı Üye

1900TL civarına geliyor herşeyi dahil o kadar para verilir mi bilmem ama verilincede ilk 1 ay keyifle kullanırsın sonra sıkılırsın :D şahsen bende öyle olmuştu zaten 6 ay sonrada arabayı satmıştım. Tabi bunlar kişisen kişiye değişir. Mesela söyle söylim burdan çıktın antalyaya yola navigasyonuna girdim teyibin çok şık gösteriyor hızı varılacak zamanı vs. vs. ama kontagı kapatıyorsun sonra açıyorsun gittiğin rota silinmiş bunu görünce 1-2 kere uzun yolda kullanıyorsun sonra sıkılıyorsun :D şarkıların kliplerini yüklüyorsun arabaya yaşlılar binince klip izleyemiyorsun (açık saçık :D) radyoda arama yapamıyorsun sadece ayarlı kanallar arasında geçiş yapıyor.
Bende hiç silinmedi berkay kullanılan navigasyon programı ile alakali herhalde

TeamPASAOGLU*

yaneli

New member
Cevap: Ynt: Sony Araç içi multimedya

Ben eski aracımda da cyclone kullandım , şimdide kullanıyorum , harika cihaz ...kontak kapattıktan sonra rota silinmesi bendede hiç olmadı ..:eek:

Sam

New member

Bencede cercevesiz daha mantikli. Ben babama demistim ekranli kamerali istiyorum diye. Gitmis kafa cikmalilardan almis asil istedigim cercevesizdi olsun dedim kismet buymus adam araba aldi agzimizi acmalalim dedim. Sonra dusundumki evde jvc avx 900 yatiyo onu taksam hem bosa para vermezdim hemde ptofesyonel bir cihaz pasalar gibu kullanirdim:D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

srcndgn

New member
arkadaslar yeni ceed için navigasyon mevcutmu bilgisi olan varmı

c@n

Super Moderator
Daha yok... yurtdisinda cikti, sankrim birkac aya burda da sunulmaya baslar...

TeamPASAOGLU

babıesrar

New member
Cyclone'a 1500 tl vermektense 1200 tl ye bunu almak daha mantıklı gibi geldi bana. Sonuçta cyclone da aracımızla tam uyumlu değil, onda da aracın üzerindeki usb ve mikrofonu kullanamıyoruz. Sizin fikriniz nedir?

XAV-601BT | Araç içi Multimedya | Genel Açıklama | XAV601BT.EUR | XAV601BT | Sony

özellikle MirrorLink özelliği çok hoşuma gitti :)
Paylaşım için sağol üstad. Peki montaj servise yaptırılabilir mi? Garantiyi falan etkiler mi?

shark

New member
Bildiğim kadarıyla bazı servisler takıyor. Aracı aldığım yer takarız, garantiyi etkilemez demişti.

metin

New member
arkadaslar yeni ceed için navigasyon mevcutmu bilgisi olan varmı
Bu gün ümraniye kia gül-al kia ya gittim oradan necvox u aradılar mayıs ortalarında gelecek dediler

Çok şey bilmek önemli değil önemli olan doğruları bilmektir