Ses sistemi hk.

clxx

New member
Siz değerli forum arkadaşlarım bugün söför tarafı aynanın dibinde olan mid kolondan ses gelmediğini fark ettim ayarları normal patlamış olsa ses cızırtı yapardı ama tık yok nasıl yapabılırm ben değiştirebilirmiyim nerden temin edebilirim teşekkürler

rayen

Super Moderator
Soket yerinden çıkmış olabilir. Sizin yapmanız zor gibi. Ses sistemi montajı yapan bir yerde sorunu çözerler. Garanti varsa öncelik serviste tabi ki.

mcroll16

New member
Arkadaşlar selam
Bende de 2010 motion ceed var. Ön kapıdaki hoparlörlerden (alttakilerden bahsediyorum) ses gelmediğini farkettim bugün. Araç 2 yıldır bende fakat ilk aldığımda ses var mıydı yok muydu hatırlamıyorum :D. Uzun lafın kısası hoparlör varsa gidip bir oto-elektrikçiye yaptıracağım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

slhyldz

New member
Teyp ayarlarıynı kontrol edin. Sesi Ön -arka ve sağ-sola ver gibi ayarları var.
Arkadaşlar selam
Bende de 2010 motion ceed var. Ön kapıdaki hoparlörlerden (alttakilerden bahsediyorum) ses gelmediğini farkettim bugün. Araç 2 yıldır bende fakat ilk aldığımda ses var mıydı yok muydu hatırlamıyorum :D. Uzun lafın kısası hoparlör varsa gidip bir oto-elektrikçiye yaptıracağım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

slhyldz

New member
Sizde önce teyp ayarlarından tek tek kolonlaı kontrol edin ondan sonra konuşalım.
Siz değerli forum arkadaşlarım bugün söför tarafı aynanın dibinde olan mid kolondan ses gelmediğini fark ettim ayarları normal patlamış olsa ses cızırtı yapardı ama tık yok nasıl yapabılırm ben değiştirebilirmiyim nerden temin edebilirim teşekkürler

mcroll16

New member
Teyp ayarlarıynı kontrol edin. Sesi Ön -arka ve sağ-sola ver gibi ayarları var.
Bahsettiğiniz kontrolleri yaptım salih hocam. fader ve balance ayarında bi sıkıntı yok. Zaten aynanın ordaki hoparlörlerden ses geliyor; arka kapılardan da geliyor ama önde ses yok. Yarın Şaşmaz'a gidip yaptıracağım. Ankara'daki arkadaşlar yer önerisi yapabilirse çok iyi olur.

Saygılar.