Servis paşaoğlu yaz kampanyasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkan1981

New member
ben bugun yaptırdım ve aracımın kacısı cok degişti ıkıncısı arabanın sesı degişti biraz arttı gibi ama memnunum gerci daha tam anlamadım maslaktan kartala geldım sıkısık trafık oldugu ıcın bu arada bekir usta ve yusuf abıye ılgılerınden dolayı cok teşekkür ederım

PASAOGLU ADANA

New member
Adana bayii olarak bende akdeniz bolgesine hizmet vermekteyim adana ve cevre illere yardimci olmaktan mutluluk duyarim

se7en

New member
Kampanya varsa bende para iadesi istiyorum o zaman:)

c@n

Super Moderator
Aynen bende... hem ben iki araba yaptirttim...

TeamPASAOGLU

se7en

New member
Şaka bir yana yazılımsız beyinle geziyorum bir süredir,diğeriyle kara tren misali geziyorum.gidip yeniden ayar yaptırmam gerekiyor.

babıesrar

New member
berkayım yazılımdan farkı ne başka? yakıt tüketimi ve özellikle kalkışlardaki ataklık konusunda ne fark veriyo? 479 yüro :p ciddi para çünki

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Box ile yakıt bu kadar düşmez ve box takip yazılım yaptıran çok
Ha illa box isteyene satılık 350 tl ye var zaten :)

bilgin

New member
ha bu arada 30.000 bakımı için gittiğim serviste servis müdürü yazılım atalım istermisin senin arabaya dedi tabiki dedim zaten aklımda bayramdan önce yaptırıcam falan dedim nerden yaptıracaksın deyince paşaoğlu dedim,aman ha sakın ha falan demeye başladı servis gel biz yapalım onlarınki çakma yazılım motoru eline alırsın sonra bize gelme diye sizi kötüledi durdu bilginize :):):) Bu arada Tabiki serviste yazılım attırmam arabama.Son kararım paşaoğlu

josefsalvatini

Yasaklı Üye
ha bu arada 30.000 bakımı için gittiğim serviste servis müdürü yazılım atalım istermisin senin arabaya dedi tabiki dedim zaten aklımda bayramdan önce yaptırıcam falan dedim nerden yaptıracaksın deyince paşaoğlu dedim,aman ha sakın ha falan demeye başladı servis gel biz yapalım onlarınki çakma yazılım motoru eline alırsın sonra bize gelme diye sizi kötüledi durdu bilginize :):):) Bu arada Tabiki serviste yazılım attırmam arabama.Son kararım paşaoğlu
evet antalya da 900 tl ye servıste yapıyorlarmıs soracagım arayıp kımın yazılımı dıye :)

bilgin

New member
1200 TL fiyat çektiler 1000 TL en son dediler bende kalsın istemez dedim :)

Tesla

New member
offf. 600 liraya yapıyorlar vosvos golf 6lara, üstelik beyni açıp kilidi devre dışı bırakmak için lehim de atıyorlar. Benim Peugeot 308 için 400 lira istediler 350 liraya yaptırmıştım 8 ay önce. sadece soket bağlandığı için kolay demişlerdi. Golf'te indirim yapmadılar, işçilik var diye. Kia'da baya maliyetli. Rekabet mi yok acaba?

Son hız pek önemli değil de, yakıt ne oluyor ve dyno grafiği resmi var mı yaptıranların? Bir de partikül filtresi olmayan 308'imde yokuş çıkarken devirsiz gaza yüklenirsem yuvarlak burun MAN kamyon gibi egsoz dumanı çıkardı, devirli yüklenirsem Desoto kamyonet kadar. Ceed'lerde kara duman durumu nedir? Golf'e stage1 yazılım yaptıran arkadaşımda hiç duman olmadı.

FORMATİSTANBUL

New member
Eyvallah Berkay . Bak ben atlamısım bu konuları sağol .. şimdi denedim aracı stop etmedi esp yanıp söndü hafif kesti sonra devem ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...