Servis mi, Sanayi mi?

MCaner

Yasaklı Üye
Arkadaşlar bence sanayi çünkü 20000 bakımlarında aracımızın servis ücreti 500 ile 600 tl arasında değişiklikler gösteriyor. Bunu sanayide yaptırmak istediğimiz zaman en kral bakım bile 180 veya 200 tl olur. Ben yağ bakımımı kendim yaptırıyorum castrol motor yağımı ve filtrelerimi internetten *******.com Aracınız için herşey... alıyorum bi günde geliyor ertesi gün sanayide ustamın yanına gidiyor bakımımı yaptırıyorum. Toplamda bana 180 tl yağ 50 tl usta 230 tl ye yaptırıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Berkan

New member
yağ hariç, filtre vs. parçaları servisten alıp sanaiyde bakım yapılabilir

rayen

Super Moderator
[MENTION=2823]MCaner[/MENTION] kendi sorunuza kendiniz yanıt vermek için mi üye oldunuz? Yoksa site reklamı yapmak için mi? Tanışma bölümünde önce kendinizi tanıtınız.

MCaner

Yasaklı Üye
Kategori başlığı olarak teknik ve faydalı bilgiler denildiği için bende arkadaşlara kendimin kullandığı ve yaptığım şekili göstermek istedim site reklamı olarak gördüyseniz zaten linki kaldırmışsınız site reklamı yapmak istediğim bi konu değildi alışverişini yaptığım siteyi arkadaşlara sunmak istedim ayrıca kendi konuma tartışma başlangıcı olarak ilk mesajı ben yazdım iyi günler hayırlı forumlar

rayen

Super Moderator
Kusura bakmayın, bizim forumumuzda usül, foruma yeni katılan arkadaşların kendilerini tanıtmasıdır. Yoksa konuların içinde alışveriş yapılan yerlerin açıklanmasına bir kısıtlama getirmiyoruz.
Ancak takdir edersiniz ki, 1 mesajla gelip site ismi yazıp gidenlere hoş bakamıyoruz.
Sonuç olarak, reklam yapacaklar için ayrılmış alanlarımız var, iletişime geçerek burada yer alabilirler.