Selamlar

Unleashed

New member
Herkese merhaba,
Ben de bugün (10 Şubat 2016) metalik siyah 2012 model Ceed Concept 1.6 Crdi aldım.
Çok uzun zaman araştırdım her markayı modeli ve gerek görünüm gerek donanım ve diğer bazı önemli hususlarda bundan daha iyi araç bulamadım. Bugün 900 km yol yaptım ve Ankara'ya getirdim arabayı..

Gerçekten yol tutuşuna ve konforuna hayran kaldım diyebilirim. Ayrıca yaptığım fren ve savrulma denemelerinde en ufak bir sapma göremedim, çok etkiledi beni.. Yol sesini (lastiklerden kaynaklı olduğunu düşünüyorum, 40bin km'de fabrika lastikleri duruyor hala) biraz fazla alıyor gibi.. C segment bir arabadan beklenebilecek şeylerin fazlasıyla bu arabada olduğunu düşünüyorum. Golf mü alsam bunu mu alsam diye çok git gel yaşadım ama her iki arabayı da kullanınca, fiyat/performans olarak ne kadar doğru bir karar vermişim diyorum. Umarım uzun yıllar sıkıntısız binerim. Gündüz led farının dizel conceptlerde olmaması da şaşırttı beni açıkçası ama sağlık olsun.. Tekrardan selamlar tüm foruma..

rayen

Super Moderator
Hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun.

Unleashed

New member
Teşekkür ederim:) Gaziantep'ten aldım, Sivas'a ailemin yanına uğrayarak Ankara'ya geldim (arada gezmeler de var).. Bu arada hazır yazmışken çözemediğim bir sorunumu aktarmak istiyorum:
Far ayar çubuğundaki iki kısım da "0" konumunda olduğu halde sis lambaları yanmaya devam ediyor. Hiç bir lambanın yanmadığı bir konum yok mu acaba? İlla park veya sis yanmak zorunda mı anlamadım..

y.tekneci

New member
Öncelikle hayırlı olsun iyi forumlar :) Benim hatırladığım makyajsız concept versiyonlarda sis farı gündüz sürüş farı olarak iş görüyordu yanlış hatırlamıyorsam ondan farlar "0" konumuda bile kapanmıyordur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

hakan26

Member
Hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun keyifli forumlar..