Satılık Ceed Premıum

keremm

New member
Araç 2012 model premıum modelidir 52000 km dedir gündüz farlarında titreme var başjka hiç bir sorun yoktur aracımda araç ihtiyaçdan satılıktır sorunsuzdur ve bu zamana kadar Mar otodan başka bi yere gitmemiştir araç Araçda 12100 tl hasar kaydı vardır sag kapı sag var ön tampon degişmiştir onun haricinde bi sıkıntı yoktur fiyat:53000tl dir pazarlık vardır irtibat tl : 0531 294 88 86 Ekli dosyayı görüntüle 1670

rayen

Super Moderator
Hoşgeldiniz. Lütfen önce kendinizi tanıtınız.

Yeni Üye Tanıtım Bilgi Formu;

1.- Adınız, Soyadınız:
2.- Yaşınız:
3.- Aracınız (Marka ve modeli):
4.- Mesleğiniz:
5.- Siteyi nereden duydunuz:
6.- Burcunuz:
7.- Taraftarı olduğunuz takım:
8.- Yaşadıgı şehir / semt :
9.- Hobileriniz:
10.- Kan Grubunuz:

http://www.ceedclubtr.com/forum/uye-tanitimi-14.html

yalcin

New member
sayın forum üyesi arkadaşlarım lütfen yanlış anlamayın fakat böyle konuları gördükçe sinir katsayım artıyor, özür diliyorum tekrar fakat bu site reklam sitesi alış-veriş forumu değil ki, lütfen rica ediyorum bu tarz konuları açmak için kulübümüze üye olmayınız..aracını zaten satıyorsun belliki bu siteye birdaha uğramayacaksın öyle görünüyor..hiç olmazsa bir merhaba deseydin sevgili keremm!

leonine25

Active member
sanırım mesajı okumayacak cepten ulaşmak lazım :)

sinan1

New member
cepten ulaşıp ne yapılacak? Foruma kayıt olurken zzzt maddesinie aykırı davrandınız cezanız şu . mu denecek?

herkes uygun gördüğü kadar kendini tanıtır veya tanıtmaz. saygı duymalıyız. Arkadaş ne güzel yapmış adını soyadını yazmamış. gerek duysa yazardı. kime ne bundan.

rayen

Super Moderator
Bekleyelim arkadaş belki gelir bir yanıt verir. Yoksa burası bir kerelik araç satış platformu değil. Zorlamayla bir iletişim elbette kurulamaz ancak buraya kadar gelinmişse en azından samimi bir ortam yaratmak amacıyla bir tanıtım yapılmalı diye düşünüyorum.

sinan1

New member
Arkadaş öcne kendini tanıtacak 3-5 mesajı dolgu amaçlı yazaacak sonra ilan verecek .

Bunu yaparsa samimi olmayacak. araba satılsın iş kolaylaşsın diye yapmış olacak. Sizce yakışır mı bu?

Ceed forumdan ceed ilanı görünmesi çok normal. hatta ücretli ilan da alınabilir. reklam nasıl mümkünse ilan da öyle olabilir.

leonine25

Active member
cepten ulaşıp ne yapılacak? Foruma kayıt olurken zzzt maddesinie aykırı davrandınız cezanız şu . mu denecek?

herkes uygun gördüğü kadar kendini tanıtır veya tanıtmaz. saygı duymalıyız. Arkadaş ne güzel yapmış adını soyadını yazmamış. gerek duysa yazardı. kime ne bundan.
hocam biz takılıyoruz arkadaşa... Bir anlamda sahibinden.co gibi kullanmış siteyi anlamında yazdım.
Yoksa cepten aramanın ne anlamı var. Gelir gelmez muhabbet eder etmez yazar yazmaz. Sonuçta bu siteninde herkez için kullanım kolaylığı sağlaması açısından bir düzeni var. Sınırlarımızı bilelim lütfen. Yoksa burada birlik olmanın anlamı yok. Kimse benim klavyeme kilit vurmadı. yazılacak çok şey olabilir ama sitenin hatta buraya katılım yapanların düşünceleri hali tavırlarına göre hareket etmeye çalışıyor herkes. kınıyorum seni :)

keremm

New member
Arkadaslar üyeliğim vardı şifremi unuttum 2 aydır girmiyorum sizleri zaten yakından takip edıyorum bu siteyi daha önce de 2 defa konu acmıştım süreklide giremıyorum saygılar