Satıldı Satılık 2011 Fiat Bravo Dizel Otomatik...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

c@n

Super Moderator

GOGO

New member
Can linki açamıyorum, tapatalk da bağlanmıyor yeni foruma ama bir tahmin yürüteyim. Batuhan'ın araba mı satılık olan?

c@n

Super Moderator
Evet abi Batuhan'ın araba...

GOGO

New member
Sayılı doluluktaki bravo dediğinde anladım zaten :)
Hem araba alınacak araba, hem de Batu arabası alınacak adam. İnşallah değerinde ve kıymet bilene gider.

c@n

Super Moderator
İnşallah abi.... Valla tam alınacak bir araba, hem dizel hem otomatik hem de dolu ötesi....

akenatons

New member
Gerçekten güzel arabaymış. Açıkçası bravo hep aklımda olan bir araç oldu. Yakıt açısından bizim ceedlerden epey az yaktığını da söylüyorlar. Arabayı satmış olsaydım kesin niyetlenirdim.

GOGO

New member
Gerçekten güzel arabaymış. Açıkçası bravo hep aklımda olan bir araç oldu. Yakıt açısından bizim ceedlerden epey az yaktığını da söylüyorlar. Arabayı satmış olsaydım kesin niyetlenirdim.
Sizin ceed'in modelini bilemediğim için yorum yapamam ancak benim ceed'i almadan önce sattığım araba ilandaki arabayla birebir aynı motor ve şanzumana sahip bir bravo'ydu. Ondan önce de 105 HP manuelini kullandım.
Yakıt konusunda ceed çok yeni olduğu için çok sağlıklı kıyaslama yapamam ama sanki ceed bir tık önde gibi tasarruf konusunda.İleride bu farkın daha da açılacağını düşünüyorum ya da öyle umuyorum. Şu an 4300 km deyim bu arada.
Ancak tüketim ve performansı kıyaslayacak olursak bravodaki 300nm torkun zevkini ceed'de alamadığımı da itiraf etmeliyim.
Sonuç olarak dizel/dizel kıyaslaması yapıyorsak bravonun ceed'e göre epey az yakan bir motor ve şanzuman kombinasyonu yok. Birbirlerine maksimum 0,7-0,8 lt +/- fark yapabilirler ki bu bile zor bence.

akenatons

New member
Sizin ceed'in modelini bilemediğim için yorum yapamam ancak benim ceed'i almadan önce sattığım araba ilandaki arabayla birebir aynı motor ve şanzumana sahip bir bravo'ydu. Ondan önce de 105 HP manuelini kullandım.
Yakıt konusunda ceed çok yeni olduğu için çok sağlıklı kıyaslama yapamam ama sanki ceed bir tık önde gibi tasarruf konusunda.İleride bu farkın daha da açılacağını düşünüyorum ya da öyle umuyorum. Şu an 4300 km deyim bu arada.
Ancak tüketim ve performansı kıyaslayacak olursak bravodaki 300nm torkun zevkini ceed'de alamadığımı da itiraf etmeliyim.
Sonuç olarak dizel/dizel kıyaslaması yapıyorsak bravonun ceed'e göre epey az yakan bir motor ve şanzuman kombinasyonu yok. Birbirlerine maksimum 0,7-0,8 lt +/- fark yapabilirler ki bu bile zor bence.
Benim ceed 4 ileri otomatik dizel. Şehir içinde açıkçası 8,2-8,3 litrenin altına inmek mümkün değil. Ben sanki bravonun tüketim değerlerini daha az diye biliyorum

GOGO

New member
Benim ceed 4 ileri otomatik dizel. Şehir içinde açıkçası 8,2-8,3 litrenin altına inmek mümkün değil. Ben sanki bravonun tüketim değerlerini daha az diye biliyorum
Dediğim gibi sizin ceed'in modelini bilmeden yazmıştım. Bu durumda evet bravo dualogic sizin aracınızdan ortalama 1-1,5 lt az yakar. Benim genellikle 6-6,5 arası oluyordu ama İstanbul'un şanslılarından birisi olarak çok fazla dur-kalk yapmıyorum. Bu şekilde de 7 yi geçmiyordu zaten.
Ancak şunu söylemek lazım ben yeni ceedin otomatiğini kullandım ve vites geçişi konusunda bravoyla yanyana bile getirmem. Bravo tam bir yarı otomatik yani vites geçişleri baya hissediliyor. Yani ceed'e göre vites geçiş konforu ve hızı zayıf.

c@n

Super Moderator
Daha az zaten... Gökhan abi karşılaştırmayı dizel düz vites için yaptığı için değerler öyle çıkıyor...

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Ynt: Satılık 2011 Fiat Bravo Dizel Otomatik...

Klasik at den sonra yarı otomatik bir şanzıman seni uzer:)

Sam

New member
Ynt: Satılık 2011 Fiat Bravo Dizel Otomatik...

hayirli satislar olsun guzel araba bravo ile pro arasinda uzun dusuncede kalmistim ayni donanimi prodada bulunca proya yoneldim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

c@n

Super Moderator
Arac satilmisitir....:)

Sent from my GT-N7100 using Xparent Red Tapatalk 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...