Red Ceed GT buda benim arabam

Isabektas

New member
Herkese iyi akşamlar;
Arabam yeni kasa Cee'd dizel 128 ps AT Peremium. Arabam türkiyede satılan diğer ceed Premium'larla aynıdır resimde göreceğiniz farklılıklar sonradan orijinal parçaları temin edilerek takılmıştır. bas kendi tasarımımdır ve arabada eksik olan bas sesini tamamlamak için ilave ettim yerden kazanmak için bu sistemi uyguladım sadece 2 çıkış sony anfi ile alpine küçük bas kullandım bana yetiyor.
Motor koruma kapağı boya işlemi

orijinal ceed GT jantları ve Michelin 225-40-18 performans lastikleri (aracın yol tutuşu gerçekten çok iyileşti ve fren sistemi normale döndü diğer lastikler çok sağlıklı değildi.

Ön ve arka GT logoları ve fren sisteminin üzeri kırmızı boyandı.

Soldaki benim ilk arabam kia shumanın aynısıdır onu satıp cerato almıştım ama abim dayanamadı iki sene önce onada shuma aldık.

Bas için önce o boşluk koli bantı yapıştırıldı sonra kağıt bant ve gazetelendi sonra bakalit kimyasalı sürüldü kalıbı çıkarıldı ve sonradan sağlam bir kutu haline getirindi. litresini hesaplamadım ama bana yetiyor.

Direksiyon ve vites topuzu kırmızı iple tekrar dikildi ve koltuk ısıtma butonları yurt dışından getirttim seneye kışa girerken de ısıtma sistemini tamamlıyacam.

reallaz81

New member
Ustam cok iyi bi calışma olmuş da bu kadar işlemi nerde yaptırdın

Isabektas

New member
Ustam cok iyi bi calışma olmuş da bu kadar işlemi nerde yaptırdın
Hepsi ile kendim uğraştım orjinal takıntılıyım tabi bakalit ustası buldum ben tarif ettim o yaptı ben işledim. Jant lastik serviste gt amblem ve butonlar serviste kırmızı dikişleri kendim yatım

reallaz81

New member
Koltuk ısıtma sistemi istek üzerine getirtiyorlami ve maliyeti ne oluyo

Isabektas

New member
Koltuk ısıtma sistemi istek üzerine getirtiyorlami ve maliyeti ne oluyo
Onlar sadece düğmeleri koltuk ısıtma sistemi için beyin bizim araçlarda yok. Onlarıda birdahaki kış başlangında yapmayı planlıyorum 2 koltuk için set ebayda 89 dolar ısıtma minderleri ve beyin.

ceronimo1978

New member
Trabzona selamlar . Bende aslen Trabzonluyum. Bu yaz mackadayim nasipse gorusuruz insallah. Aracta cok emek var. Elinize saglik

akrepkral86

New member
Kardeşim aracın güzel olmuş ama bu kadar masraf yapacağına gidip gt alsaydın daha iyiydi çakma gt yapmaya çalışmışsın ama tabiiki orjinalinin yerini asla tutmaz gt'nin performansı yeter 204hp güç var araçta ama sen sadece görsel olarak gt'ye benzetmeye çalışmışsın sanırım güzel bir iş çıkarmışsın tebrik ederim aracını güle güle kullan.

aLi

Yönetim Ekibi
Kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle.

Berkan

New member
Valla cok begendim jantları ve ozellikle boş tuşları doldurman ve bass kabinini maşallah.

Kardeşim aracın güzel olmuş ama bu kadar masraf yapacağına gidip gt alsaydın daha iyiydi çakma gt yapmaya çalışmışsın ama tabiiki orjinalinin yerini asla tutmaz gt'nin performansı yeter 204hp güç var araçta ama sen sadece görsel olarak gt'ye benzetmeye çalışmışsın sanırım güzel bir iş çıkarmışsın tebrik ederim aracını güle güle kullan.
modifiye = kisilestirmek farklı olmak yada yaratmak ki cokda iyi becermis GT aksesuarlarıyla

gt nin performansında degilki goruntusunde.çakma çukma işler degil ceed serisinin en üst versiyonun jantını logosunu vs yapmış cokda güzel olmuş ortalıkda zebille dolanan amg gorunmlu ve m gorunumlu gti gorunumlu aractan ne farkı var bu aracın onlarada cakmamı yada okadar para verceklerine onu alsınlarmı demek gerekir..

akrepkral86

New member
Arkadaşım herkesin görüşü kendine ben kötü demedimki arkadaşın yaptığına çok güzel olmuş dedim ben sadece performans olarak gt'nin keyfini veremeyeceğini anlatmaya çalıştım bilmeden etmeden konuşma lütfen

icmumcu

New member
Jantlar ve kırmızı dikişleri çok beğendim. aracın rengine de çok güzel gitmiş. kazasız belasız iyi günlerde kullanmanı dilerim.

Berkan

New member
bilip bilmeden degil yazdıgına istinaden soyluyorm güzel ve gt gibi performans vermez derken cakma demeyi ihmalde etmedin.

adam almış koymus orjinal gt jantını replika bile degilken senin "cakma" demen güzel degil demek istiyorm.basit şeylerden bahsediyorum. örnek veriyorm laf soyluyomus gibi idrak ediyosn mevzu altı üstü jant sen getirdin performansa :) heralde gt gibi gitmeyeceginin farkındaki o konuda birşey dememiş zaten. 5.20 dizeline m5 jantı takanlarda satsın m5 alsın demekten farkı yok onu soylemek istiyorm sana yani

Isabektas

New member
çakma gt ye biraz takıldım bundan önceki arabam proceed 128 ps 2012 en dolusu idi tek kapıda sıkıntılar yaşadığım için 4 kapıya döndüm insanların zevkleri ve renkleri tartışılmaz sana göre beyaz olan bana göre siyah olabilir. elinizdki araç isterse 300 hp olsun 0-100 5sn olsun satmaya geldiğinde hem kia ve tek kapı sorular soruyor insanlar. ben ticaretle uğraşıyorum elinizdeki mal her an paraya dönmesi gerekir

ibrakbulut

New member
Kazasız günlerde kullanmanız dileğiyle... Direksiyon GT amblem , kırmızı dikişler ve alacantra-deri karışım kaplama ile görücüye çıkacağım :) Kimin ne dediğine takmamak gerekiyor. Herkes fikrini fütursuzca söylemekte özgür. :)
Jantlara yeni sensör mü aldınız ?

Saygılar

Serkan OĞUZ

New member
Güle güle kazasız belasız güzel günlerde kullanın.Aracın rengi çok güzel jantlara zaten söylenecek fazla söz yok birbirini fazlası ile tamamlamış.Özellikle tuşlar ve ısıtmalı koltuk düşüncesi farklı ve ayrı bir hava katmış.Güzel emek güzel sonuç.