pro ceed gt nin tamponu ceed e uyar mı?

kaan

New member
arkadaşlar baktım da gt nin ön tamponu ve buz kupu farlar baya çekici duruyor. aslında body kit yerine ön tamponu taktırabilsek çok iyi olur.ben yabancı sitelerde baktım ve tamponun satıldığını gördüm.büyük ihtimalle far vevida delikleri uyar ve ceed imize de yakışır. buz kupu farlarıda ledlerle eşzamanlı bağladık mı...oh mis gibi şekil durur araç:D

ceronimo1978

New member
Teknik açıdan mümkünse ve fiyatıda uygunsa neden olmasın!!! Çok şekil olur gerçekten de

KİNG

New member
Gerçekten güzel olur fiyat konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlar yayinlarsa sevinirim

kerem ceed premium

New member
üzgünüm ama bu söylediklerinizi yapmanız mümkün değil ben bunun için servise gittim showroomda da gt vardı hiç bir şekilde bğlantıları uymuyor uydurulamıyor cm lik farklar dış taraftada olması mümkün değil dendi

berkural34

New member
5 kapi ceed gt nin tamponu uymaz mi ? Turkiyede satisi olmayan arabanin yedek parcasini da getirmezler heralde ama ...

kaan

New member
insan aklını kullanır ya.vw gibi yapar.adamların neredeyse bütün modelleri aynı parçaları kullanıyor.Ya da mercedes gibi amg paket yap.isteyen gt ruhunu arabasında hissetsin.arabayı hastalık haline getiremiyorlar,reklamı yönü iyi değil kia nın. farklı birşey yapmak neredeyse imkansız. a180 de bile a45 le aynı çizgilere benzetebilirsin motor dışında.bence kia bunu iyi düşünsün, biçimsiz body kitler yerine.gt paketi hazırlasınlar.....

kaan

New member
aslında getirebilirler uyuyorsa.sonuçta parasıyla verecek:D

omurkadir

New member
bende hayatta uymaz.
uysa da çok para isterler.
boşuna ümitlenmeyin derim.

kerem ceed premium

New member
inşallah çözülür ama uymayacağını servis söylüyor dediğim gibi gtnin ön far ve panjurdada cmlik farklar var onların uyması mümkün değilmiş zaten...

Snaan

New member
cmlik fark yapılması çok saçma birşey. 2 aynı modelin kapısı farklı da olsa tamponları kaputları farları çamurlukları hep uyması gerekir ticari mantıkla düşününce.

ceronimo1978

New member
illa gt aldıracaklar yaa. Bu nasıl düşünce, valla peynir ekmek gibi gt tampon satılırdı şimdi. Kia yanlış bir yol izlemiş...

ceed61

New member
Gt nin tampon çok iyi duruyor insan ister istemez parası neyse verelim alalım diyor ama olay öyle gerçekleşmiyor...
Bu konu üzerinde araştırma yaptım servise sordum. Bana verilen cevapta kasa olarak uysada kablo çıkışları arka aksamdaki mataryaller uyum sağlamıyor denildi. Ha istenilse uydurulmazmı uydurulur tabi... 4 5 bin lira maliyeti olacağı söylediler ciddi manada girişimim ilerde olacak ozaman net masrafları burda paylaşırım

Serty86

New member
tamponun uyumsuz olması saçma olmuş gerçekten. ceed gt çok güzel ama istanbul trafiği malum, birde benzinli olunca caydırıyor. jant ı ne kadar acaba bilgisi olan var mı?

Aykut D.

New member
Arkadaslar 4 kapisiyla olculer ayni tamponlar direk oturur önemli olan celik motorun böyle bisey yapip o tamponu ulkeye getirmesi ondan sonra yan sanayi her yerde satilir zaten cevredeki mugen civicleri r line golfleri goruyoruz.

ceronimo1978

New member
Valla parasi neyse verecem. Ozellikle onden gorunus cok farkediyor. Bizimkiler gtnin yaninda cok siritiyor. Gt in tampon bir harika

serkanedirne

New member
bende çok istiyorum gt tamponu almayı. aslında gt tamponu bizim arabalara uyması gerekiyo. kıvrımlar felan aynı, ama tabi teknik olarak nasıl olur bilmiyorum. aramızdaki yetkili arkadaşlar bi servislerle görüşüp fikir alabilir aslında. eğer yapabiliriz derlerse ilk müşteri ben olmak istiyorum :))))

ceronimo1978

New member
Serkan eresinler ve marotoya sordum. Yanit olumsuz. Teknik olarak mumkun degil deniyor. Ama teknik olarak olmamasini detayi onlardada yok.

Isabektas

New member
Teknik olarak olmamasının nedeni tampon bağlantı yerlerinin ceed ve gt arasındaki çok farklılık olması ve sislerde küp gündüzlerinin bir satıldığı tanesinin 1700 gibi bir rakam olduğu ve gt toplamak 5-6 bin bulacakmış gibi

wrc1-f1

New member
Arkadaşlar GT'nin tamponu gerçekten güzel . Ancak yere çok yakın.İlk aldığımda 2 kez altını sürttüm. Neyse bir şey olmadı. Park ederken aşırı dikkat istiyor . Birde çamurluklar geniş sizin araçların nasıl bilmiyorum. Bunuda hesaba katın.

ceronimo1978

New member
Ynt: pro ceed gt nin tamponu ceed e uyar mı?

Onden gorunus itibariyle tum rakiplerini kiskandirici bir yakisikliligi var bu gtnin. Kivanc tatlitug mubarek