Pro Ceed almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz?

sozekayser

New member
Herkese merhabalar, aslında temiz bir pro ceed almayı düşünüyorum uzun zamandır, dolayısı ile devamlı ilanları takip ediyorum fakat geçenlerde aşağıdaki ilan ile karşılaştım. Araç sağ taraftan durduğu yerde darbe almış ve sağ kapı değişmiş, komple de boyanmış bir zaman önce. Sahibi de şu anda askerde olduğu için araç bir süredir yatıyormuş. Aracı satmaya karar verip ilan vermişler ve bir alıcı gelmiş araca bakmaya fakat araç çalışmamış. Usta çağırmışlar ve yatmadan dolayı enjektörlerden kaynaklandığı, değişmesi gerektiği söylemişler. Bu hali ile satıyorlar, sizce anlatılanlar gerçekçi mi yani yatmadan dolayı enjektör bozulur mu ve doğru ise bu araç bu paraya alınır mı?

Ceed kullanıcıları olarak fikirlerinizi almak istedim, şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Kia Pro Cee'd 1.6 CRDi Cool 2009 Model 21.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 183523909

yalcin

New member
hem km si yüksek hem hasar dosyası var hemde cool paketi..fiyatı düşük ama 30bin civarına daha temiz pro bulabilirsin ilanlarda gördüm ben..

omurkadir

New member
fiyat iyi 20bintlye belki alınabilir ama çok bakımsız duruyor bir de masrafı ne kadarmış enjektör vs.?

Berkan

New member
bitmiş okeye dönüyor araç 5 senede durdugu yerden darbe alıp komple boyanan araba görmedim daha. iyimser yaklasıyorum hadi diyelim öyle oldu. kaput ayarsız sag ve sol aralıkları esit degil. özellikle sag camurluk far panjur kaput degismiş kasaplar tarafından ayar tutmamıs yamuk yumuk duruyor.on farlar solmuş kafadan kesin darbeside olabilir yna sanayi dandik farlar genelde solma yapıyor cunku. sol kapı ayarsız cizgisi tutmamış asagıda duruyor kaporta cizgisine göre sol kadar olmasada sag kapıda öyle. on kaputta sol kapıda ve sol ön direkde anlam v vermedigim siyah lekeler var yanık gibi duruyor. logolar yok pert kaydı var. enjektor falan demişşiniz bide kimbilir neleri vardır mekanik olarak daha

sırf resimden gördüklerimi söyledim buarada. özetle bu araç felegin cemberinde bir değil bir kaç tur atmış koşarak uzaklasılması gereken araçtır gözümde

sozekayser

New member
bitmiş okeye dönüyor araç 5 senede durdugu yerden darbe alıp komple boyanan araba görmedim daha. iyimser yaklasıyorum hadi diyelim öyle oldu. kaput ayarsız sag ve sol aralıkları esit degil. özellikle sag camurluk far panjur kaput degismiş kasaplar tarafından ayar tutmamıs yamuk yumuk duruyor.on farlar solmuş kafadan kesin darbeside olabilir yna sanayi dandik farlar genelde solma yapıyor cunku. sol kapı ayarsız cizgisi tutmamış asagıda duruyor kaporta cizgisine göre sol kadar olmasada sag kapıda öyle. on kaputta sol kapıda ve sol ön direkde anlam v vermedigim siyah lekeler var yanık gibi duruyor. logolar yok pert kaydı var. enjektor falan demişşiniz bide kimbilir neleri vardır mekanik olarak daha

sırf resimden gördüklerimi söyledim buarada. özetle bu araç felegin cemberinde bir değil bir kaç tur atmış koşarak uzaklasılması gereken araçtır gözümde
İşte araca bakmak var, bakmak var. Muazzam incelemişsiniz aracı hocam sagolun aydinlattiginiz icin :)

Berkan

New member
İşte araca bakmak var, bakmak var. Muazzam incelemişsiniz aracı hocam sagolun aydinlattiginiz icin :)
Nedemek para verceksiniz sonucta kuponla alınmıyor(gerçi kuponla bile alınmaz bu araba).

pert araba alırsınız almassınız ona bişey diyemem illa pert olması için aracın tanınmayacak hale gelmeside gerekmiyor alttan darbe alır kaporta saglam yine olabilir sonucta. ne ustalar tamirciler var tertemiz düzgünce toplayan. ama bu aracı öyle tutsan böylede tutsan ters ceviripde baksam tutar tarafını bulamadım.

özelliklede yok yurtdısındayım askerdeyim durdugu yerde pert oldu cizik boyası saksı düştü gibi söylemlere zerre inanmıyorm

diğer versiyonda koyiyim hatta ornek olsun firma Final otomotiv ayda bir ilanı düşer.

cok muhtemel pert olmuş yada hayvan gibi kazalı aracı bulup alıp topluyorlar yalandan emaneten atıyorm kafadan kazalı oluyor camurlukları yapıp kaputun kenarını camurlugun kenarını vs ufak biryerini bırakıyorlar altına yüzsüz yüzsün piyasa degerinin 10bin altına satıyorm 1000tl lik hasarı için diyor. hangi gerizekalı galerici 1000 liralık hasar için 10bin düşer :).

mesela ben camurluk vuruk mondeo sattm bin lira düşiyim fiyatta dedi tamam diyipvermiştim

2010 MODEL VOLKSWAGEN JETTA 1,6 TDI ÇELİK JANT DİJİTAL KLİMA - Türkiye'nin ilan sitesi sahibinden.com'da - 186132326

Volkswagen Polo 1.6 TDi Comfortline 2014 Model 41.750 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 186441130

amorusso

New member
Forumda o kadar konu var , Zahmet olacak biraz okuyun, yine de bikmadan usanmadan anlatacak arkadas varsa yazsin :)