Oyuncak Ceed

Srhn

New member
oo çok güzelmiş yaa acaba proceed modelide varmıdır abi eski kasalardan :) çok aradım ama bulamadım :(

eappleu

New member
Çok güzel ya :D 23,89$ kargo dahil siparişi verdim :D teşekkürler

zfrgll

New member
Çok güzel bir şey :) nasıl sipariş verebiliriz ? Renk seçeneği varmı ?

akrepkral86

New member
Abi çok güzel ya bende istiyorum bir tane ama ön kapıyı biraz yamuk yapmışlar gibi geldi bana

06meto06

New member
çok güzelmiş gerçekten fakat siyah yok yaw:mad:

ozgurnergiz

New member
Ynt: Oyuncak Ceed

Abi çok güzel ya bende istiyorum bir tane ama ön kapıyı biraz yamuk yapmışlar gibi geldi bana
Sadece on kapılar açılıp kapanıyor o yüzden biraz ayrık gibi görülüyor. Ben aracımin on caminin tam ortasına altındaki siyah standı ile yerlestirdim harika oldu. Evlattan sakinabilirsem süper olacak. Ürün Türkiyede yok sadece Kore'de var. Alternatifi olmadığı için buna şükür diyorum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akrepkral86

New member
Buradaki modeller güzelde fiyat yüksek sanırım 3 boyutlu yazıcıyla birebir aynı modeli yapıp gönderiyorlar

Serkan OĞUZ

New member
Geçen ay Ebay'de bayağı çeşitli renklerine denk gelmiştim gerçekten güzel ürünler birde cam tavanlı olanı olsa iyiymiş:p

akrepkral86

New member
Evet cam tavanlı modeli olmasını bende isterdim birebir benim araç olurdu o zaman keyifle evimde sergilerdim

Serkan OĞUZ

New member
Olmadı ufak ince bir işçilik ile vinil kaplama yapılabilir:)

MuSTaNG

New member
Cok tesekkur ederm nasil aliniyo burdan acaba ya
Valla garip gelebilir hatta kaçıncı yüzyıldayız öyle şey mi olurda diyebilirsiniz ama ben internetten alışverişe hala güvenmediğimden hayatımda hiç net'ten bişey almadım :D ama site paypal'la çalışıyo galiba eğer türkiyeye shipping varsa kolayca alabilirsiniz diye tahmin ediyorum :)

Serkan OĞUZ

New member
Önce google arama motoruna paypal Türkiye yazın çıkan ilk siteye girin ve kaydınızı yapın.Ödeme yapacağınız kart bilgilerinden tutun kargo adresinize kadar gerekli olan tüm bilgilerinizi girdikten sonra kayıt işlemini tamamlayın.Bende ilk zamanlarda oldukça kararsız kaldım sonra ufak tefek alışverişler ile sistemi deneyerek başta Ebay olmak üzere bilinen Hong Kong sitelerinden alışveriş yaptım.Hepsi bizden çok daha düzgün kaliteli gerek kargo olsun gerek paketleme olsun herşeyi ile sorunsuz ve paypal desteği ile oldukça güvenli alışveriş imkanı sunuyor.Bana göre tek eksi yönü ürünleri çok bekliyor olmanız.

Srhn

New member
bu 3 d model sadece sanırım 3d programlarda açmak için diecast model arabalarda pek bi alakası yok gibi gözüküyor.

y@vuz

New member
selamlar, bizim oğlan tutturdu oyuncak ceed alın bana diye. türkiyede satışı var mı ki bu oyuncakların acaba? çünkü hemen istiyo bizim velet. ebayden alsam kimbilir ne zaman gelir şimdi. ayrıca en son yaptığım alışverişlerden biri hala gelmedi. güvensizlik başladı ben de.

deadgarden

New member
böyle birşey yapmışken neden açılır tavan 17-18 jantlı modelini yapmamışlar :D genede çok güzel olmuş.