Osram Şarjlı İç Aydıtlanma(Car interior ambient lighting)

ibrakbulut

New member
Herkese merhabalar,

Osram'ın araç içi aydınlatma ürünü. Video'sunda görüldüğü ve internet sitesinde anlatıldığı kadarıyla kafama yattı. Hatta kapı girişi için, sayın Sgmurat bey'in kapı eşiğiyle uyum sağlayabilir. Sgmurat bey'den Cee'd kapı eşiği fotoğrafları halen bekleniyor :)
Saygılar

http://www.osram.com/osram_com/news-and-knowledge/automotive-special/automotive-design-lamps---eye-catchers-with-that-stylish-look/automotive-led-interior-lighting-sets-modern-light-accents-according-to-needs/ambient-lighting-with-led/index.jspe

OSRAM LEDambeint: Individual car interior styling at the push of a button - YouTube

sgmurat

New member
Ya ben onları koydum daha sonra albümde resim yok dedi beceremwdim sanırım

sgmurat

New member
Kapı açıldığında ışık yananı da var 320 tl dediler fazla geldi ışıksız aldım

ibrakbulut

New member
Ürün Türkiye'de satışı yok fakat tedarikçi ile görüşmeler halindeyim. Ayrıca, eğer burada satışı yok ise almanya'da ki fiyatı sorması için arkadaşıma durumu ileteceğim.

Saygılar

trburock

New member
cevabınız ıcın tesekkurler gelısmelerı beklıyorum benım cok hosuma gıttı

brkrhn61

Active member
bu ürün çığır açar :)

ibrakbulut

New member
Ürün çığır açar fakat Türkiye'deki distribütörü sağolsun bayiilere yönlendiriyor, bayiii lerde ilgisiz davrandılar sağolsunlar. O nedenle yurtdışından tanıdıklar aracılığıyla halletmek gerekecek.

Saygılar

pepe

Active member
Biraz Google'ladım sadece kapı eşiği aydınlatmalar 145 pound:(

admmlkc

New member
arkadasşlar 2011 ceed im var
bu şekilde aydınlatma değilde mesala pedal kısmına aydınlatacak ve diger yan tarafıda atnı şekilde aydınlatacak bir uygulama var mı

By_Cesar

Active member
arkadasşlar 2011 ceed im var
bu şekilde aydınlatma değilde mesala pedal kısmına aydınlatacak ve diger yan tarafıda atnı şekilde aydınlatacak bir uygulama var mı
Eğer istanbuldaysan Kaminaripark diye bir oto dizayn firması var harika araçlar ve uygulamaları var orada iç ambiyans ayak kapı kapı kolu aydınlatma işlemlerini yaptırabilirisn. Facebooktan araştır sayfasından mesaj at yardımcı oluyorlar. Ben şahsen istanbula gittiğimde iç ambiyans ışığı montajı yaptıracağım